Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed Ab után normálisnak...

Missed Ab után normálisnak számít ez a vérzés?

Figyelt kérdés

Dec 16-án volt MissAb-om, 1 napig átlagos mennyiségű vérzésem volt, aztán 3 nap alatt teljesen el is múlt.

2 nap szünet és aztán újra normál mensiszerű mennyiségű vérzésem van azóta is folyamatosan, talán ma csökkenni látszik.

Ez így normálisnak számít? De miért nem véreztem közben? Vagy ez már mensi lehetett (nem vagyok görcsölős tipus, most se görcsöltem egyáltalán, nem szoktak lenni mellfeszülés meg semmi kellemetlenség sem - max kicsi hangulatingadozás - és most sem tapsztaltam semmit)?


A dokim szabin van... de ez most annyira idegesít, mert ha első mensi, akkor el kellene kezdenem szedni a fogigátlót :S


2010. dec. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Védekezzetek 1 hónapig gumival inkább. A következő normális mensidig.
2010. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdésed,de szerintem ne szedj gyógyszert,védekezzetek inkább óvszerrel,míg úgy nem döntesz babát szeretnél.
2010. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gyógyszerszedéstől függetlenül is jó lenne tudni, hogy ez mensinek számít-e vajon :S

2010. dec. 28. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy mensi lehetett. A műtéttel kiürült a méhed, a hormonok visszaállnak a régi kerékvágásba, lesz újra peteérésed és így leghamarabb kb. 28 nap múlva lesz mensid.

Itt olvastam már másnál is, hogy így volt a műtét utáni vérzése, mint neked. 6 hét után kontrollra kell menned, addig úgy is tilos a szex, akkor a dokid is visszajön szabiról és a gyógyszert meg tudjátok beszélni.

2010. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem a rendes menzesz volt.Az a műtétet követő 4-6 hét elteltével jelentkezik.
2010. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes elhalt terhesség után volt missed ab műtétem. Bár akkor még nagyon pici a terhesség, mégis 12 napig intenzíven véreztem, most még barna folyásom van. 3 hete volt a műtét. Nekem január első hetében kell kontrollra mennem. Szerintem sem a mensid volt, én úgy tudom, hogy a műtétkor a méh nyálkahártyája leválik, és utána újra mire visszaáll minden a régi kerékvágásba, minimum 4 hét, akkorra lehet várni az első menstruációt.
2010. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm
2010. dec. 29. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!