Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Szerintetek normális a...

SOS! Szerintetek normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Van egy 3cm-es varratom a szeméremajkamon. Szombaton csinálták, hétfőn már esett ki belőle, kicsit vérzett is, voltam magán dokinál, azt mondta a seb tisztulása normális. Eddig nem is vérzett, de ma eléggé. Nem szeretnék visszamenni a kórházba ha nem muszáj, mert van egy 10 hósom akit nem tudok senkire hagyni. Mit tegyek?
2011. aug. 10. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Telefonon nem tudsz valakivel beszélni, aki tudja is pontosan, hogy miről van szó? Pl. doki, vagy az osztályról ápolónő? Vagy akár az ügyeletet is felhívhatod (végül az anoním is, ha neked kellemetlen erről beszélni), szerintem telefonon ők is adhatnak tájékoztatást. Nem tudom, hogy hány órától vannak ott, a neten biztos fent van.
2011. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!