Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem leszek terhes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem leszek terhes vagy van esely ra?

Figyelt kérdés
Kétszer sexeltem a pasimmal, és kétszer kilyukadt az óvszer de nem engedte belém... de én mind a kétszer bevettem az Escapella tabletát, a patikában aztmondták hogy jobb lesz ha beveszem... az elsot a menstrualasom kezdetekkor a masikat pedig amikor vege volt... olyan ketsegbeesett es bolond vagyok tudom, normalis valaszokat irjatok ha kerhetem... hetfon megyek a nogyogyaszomhoz de szeretnem ha leirnatok a velemenyeteket, esetleg tapasztalatokat...

2013. júl. 13. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen óvszerrel szexeltek ti??? A miénk négy hónap alatt egyszer sem szakadt ki. Minőségit vegyetek, drága, de olcsóbb, mint az abortusz, a gyerek, vagy a tabi mellékhatásai.
2013. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez most nem komoly?! Egy héten belül 2x is bevetted az eseményutáni tablettát? Te konkrétan normális vagy? Meg ezt a felíró orvosnak megemlítetted? A gyógyszerészek sem normálisak, akik ilyen tanácsokkal láttak el téged, te jó ég... Az eseményutáni tablettát MAXIMUM fél évente szabad bevenni. Akkora hormonmennyiséget tartalmaz, hogy fennáll az esélye, hogy meddő leszel, felfogod ennek a súlyát? Mondjuk nálam eleve ott kezdődik, hogy menstruáció alatt nem szexelek... Pf. Terhes biztosan nem leszel, de lehet, hogy ezekután egyáltalán nem kell majd gondoskodnod a védekezésről, gratulálok.
2013. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Durex-et használtunk... en biztam benne, de megis kiszakadt...
2013. júl. 13. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Te simán hülye vagy a menstruáció alatt nem igen leszel terhes és a vége után sem 3-5 napig . Inkább nyelted volna le ha ennyi eszed van .
2013. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!