Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? (foggátló+72órás)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? (foggátló+72órás)

Figyelt kérdés
foggátlót szedek de elmentünk 1 hétvégére és nem vettem be 2 napig. ezután 72 órásat vettem be mert a 2 éjszaka alatt voltam együtt fiúval. ez még májusban történt azóta 1x jött meg azóta semmi.
2013. júl. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelmes vagy... a 72 órás tablettába borzasztó sok hormon van nem véletlenül nem ajánlják fogamzásgátló mellé valószinűleg ezért vannak gondjaid...
2013. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy hazavágtad magad...
2013. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki. De nem a terhesség miatt.
2013. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem viszed magaddal a foggátlót, akkor nem értem, hogy mi a búbánatért nem lehet óvszert húzni.
2013. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez nem játék, úgy írod, mint aki nincs tisztában azzal mit tett, hát Te sem álltál sorba amikor az észt osztották

nem terhes vagy, csak hülye,

a fogamzásgátló megszünteti a peteérést, ehhez hormon kell

erre még be vettél még egy jó nagy dózist, na akkor gondold végig N

2013. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TILOS ESEMENY UTANIT BEVENNI A SZEDSZ FOGAMZASGATLOT! Mikor fogjatok mar fel?????


Gratulalok, nagy esellyel meddo lettel! GRATULALOK!!

2013. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes és nagy eséllyel soha nem is lehetsz már az. Innentől kezdve majdnem felesleges bármivel is védekezned. Végül is sokat spóroltál. :)
2013. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!