Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle abbahagyása után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle abbahagyása után, lehet egészséges babám, ugye?

Figyelt kérdés
Elég sok össze-vissza kuszaságot olvastam most itt, és megijedtem. Két éve szedem, semmi mellékhatása nem volt, amikor rendesen szedtem, csak akkor, amikor egyszer-kétszer kimaradt egy. Tartós párkapcsolat és rendszertelen menstruáció miatt szedem. De mivel 18 éves vagyok, még nem akarok gyereket, és ez bevált, alacsony hormontartalmú tabi, maradnék ennél. Ha még szedem, akár három évig, utána azért még lehet gyerekem, ugye? Azt tudom, hogy idő, amíg kiürül a szervezetből, de egészséges babám lehet majd, ugye? Bocsánat, de nagyon aggódom emiatt.
2013. júl. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet egészséges gyereked.


A mai alacsony hormontartalmú gyógyszereknek már nem kell

kiűrülési idő, így az első abbahagyás utáni peteérésnél már lehet gyereket csinálni. Még a 10-15 évvel ezelőtti gyógyszerekkel is csak 3 hónap volt a javasolt várakozási idő, a 3 év az valami hülyeség.

2013. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a nődokidat ő ért hozzá

szerény véleményem szerint manapság már nem kerül forgalomba "mérgező" antitabi

2013. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen annak idején egyeztetek majd vele, csak előzetes gyors megnyugvást szerettem volna. :-) Köszönöm a válaszokat. :)
2013. júl. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!