Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg? Fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Fogamzásgátló abbahagyása után.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedtem több, mint négy és fél éven keresztül. Az utóbbi időszakban nem volt példa arra, hogy olyan barátom legyen, akivel eljutunk az ágyig, így úgy döntöttem, hogy spórolok a pénztárcámon és tán nem is fog ártani - abbahagyom. Yasminelle nevű gyógyszert szedtem, május tíz-tizenkettő fele hagytam abba. Egészen rövid menstruációm volt akkor [különben sem hosszú, négy-öt napos; ellenben ez csak kettő volt és nem is túl erős], azóta pedig semmi.

Gyakorlatilag lehetetlen, hogy terhes vagyok [hacsak nem szeplőtelen fogantatás van a dologban], ugyanis tavaly január óta nem voltam senkivel :D Még részegen sem, ez biztos.

Szóval fogalmam sincs, hogy miért késik ennyit... Normális ilyenkor az ilyen? :/



2013. jún. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy normális a gyógyszer abbahagyása után felborul a hormonrendszered de ne aggódj majd helyre áll kell neki pár hónap
2013. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) akkor nem aggódok annyira ^^
2013. jún. 25. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, reménykedjél helyre áll,

ha akarsz menj el orvoshoz, ha úgy gondolod N

2013. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :) meddig érdemes várni egy orvos felkeresése előtt?
2013. jún. 25. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
maximum 3 hónapot
2013. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is normálisnak mondható, hogy össze van zavarodva a szervezeted. DE! Nekem azt mondta az orvosom, hogy abbahagyás után, ha már az első hónapban nem jön meg, keressem meg. (Lehet, hogy csak Ő túl alapos, mivel magánorvoshoz járok, de szerintem jobb félni, mint megijedni!)
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!