Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány embernek volt baja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány embernek volt baja fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy híztatok, pattanásosabbak lettetek, szőrnövekedés, esetleg hogy egyáltalán nem jött meg a menzeszetek?

Eléggé félek ettől....

L/18



2013. máj. 3. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm hízott, menzesze késni szokott, szexuális életünk lenullázódott. De nem ő a tipikus példa, az ismeretségi köröm nagyobbik részében a fogamzásgátlóval minden rendben van. Ha van állandó párod már régóta és nagyon akartok rendszeresen szexelni, akkor az én rossz tapasztalataim ellenére javaslom a tablettát. Biztonságosabb, kényelmesebb és férfiak számára élvezhetőbb, mint a gumi.
2013. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre vonatkozólag nincs reprezentatív felmérés.
2013. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!