Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex megszakítással kiegészítve van olyan biztonságos, mint a gumi?

Figyelt kérdés
Egy sráccal van közöttünk ilyen "barátság extrákkal"-féleség. Eddig gumival védekeztünk, de mindketten utáljuk. A megszakítás nekem nem elég biztonságos (főleg, hogy szeretnék egyetemre menni, és alapjáraton utálom a kisgyerekeket), csakúgy, mint a Pharmatex önmagában, a fogamzásgátló tabletta pedig elég drága ahhoz, hogy úgy használjam, hogy nem vagyok stabil kapcsolatban, csak néha-néha összejárunk. Arra gondoltunk, hogy megpróbáljuk a Pharmatexet megszakítással kiegészítve. Ez mennyire biztonságos? És mennyibe kerül a Pharmatex?

2013. júl. 5. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy véleményem szerint, ne foglalkozz annyira azzal, hogy egy orvos által fölírt fogamzásgátló mennyibe kerül. Egy azért mert személytől függ, hogy ki milyet szed és gyógyszer márkájától változik, hogy mennyibe kerül. Valamint ha az a srác akivel összejárkálsz annyira kefélni akar akkor igenis vegye meg ő tablettát.

Amit én szedek az 7500Ft 3 hónapra. És a barátom fizeti.


17/L

2013. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es válaszolónak teljesen igaza van! :)
2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!