Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex megszakítással kiegészítve van olyan biztonságos, mint a gumi?

Figyelt kérdés
Egy sráccal van közöttünk ilyen "barátság extrákkal"-féleség. Eddig gumival védekeztünk, de mindketten utáljuk. A megszakítás nekem nem elég biztonságos (főleg, hogy szeretnék egyetemre menni, és alapjáraton utálom a kisgyerekeket), csakúgy, mint a Pharmatex önmagában, a fogamzásgátló tabletta pedig elég drága ahhoz, hogy úgy használjam, hogy nem vagyok stabil kapcsolatban, csak néha-néha összejárunk. Arra gondoltunk, hogy megpróbáljuk a Pharmatexet megszakítással kiegészítve. Ez mennyire biztonságos? És mennyibe kerül a Pharmatex?

2013. júl. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
fogamzásgátlót már kapsz 2500 ért három havi adagot...olycsóbb mint egy abortusz
2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

"és alapjáraton utálom a kisgyerekeket"


Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Köszönjük média! Te pedig, ezek alapján(szexkapcsolat,gyerekutálat) egy lyukas garast sem érsz, drága szívem.

2013. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a Pharmatexnek van tabletta, kup és krém formája is. spermicid tartalmú készitmény, tehát öli a spermát- de ettől függetlenül nem 100% a hatása. kiegészitve javulhat az arány.
2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második: igen, utálom őket. Idegesítenek, és ez nem a média hatása, kiskamasz korom óta így van. És tudod, inkább bevallom, hogy utálom őket és hogy nem akarok gyereket, minthogy szüljek, mert társadalmi elvárás, és csapnivaló anya legyek. A szexkapcsolat meg az én dolgom, 18 évesen, amikor már szavazati jogom van, szerintem el tudom dönteni, hogy az én értékrendembe mi fér bele. Egyébként megköszönném, ha a kérdésre válaszolnál.

Első: nem hallottam még ilyen olcsó fog.gátlóról, de amúgy is mindegy, mert gondolom, nem az én kérésemre írja fel a doki, hanem azt megelőzi egy kivizsgálás.

Harmadik: nem tudom eldönteni még, hogy melyik lenne a legjobb. Tudom, hogy önmagában nem 100%-os, de egyik sem az (bár ez rizikósabb a többinél), viszont kiegészítve elég biztonságosnak számít?

2013. júl. 5. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Igen, mert az elōváladékot képes hatástalanítani, megszakitással pedig nem benned megy el, tehát nincs gáz.
2013. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi. És a krémet, a kúpot vagy a tablettát ajánlod inkább?
2013. júl. 5. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Tabletta a legjobb, aztán a kúp majd a krém.
2013. júl. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Akkor hétfőn megveszem.
2013. júl. 6. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Én inkább nem rizikóznék és rááldoznám a pénzem olyan fogamzásgátlóra, amit nőgyógyász ír ki, és sokkal megbízhatóbb. Hidd el nem játék, ráadásul előtted az egész élet, egy baba csak tönkretenne (főleg hogy egyenlőre utálod a gyerekeket)

Igaz egyik sem ad teljes védelmet, de a Pharmatex-el jársZ a legrosszabbul..


Voltam én is meggondolatlan, és nem akartam sok pénzt költeni a fogamzásgátlókra.. Meg is fizettem az árát, hidd el. A legkisebb figyelmetlenségből is megvan a baj, és pillanatok alatt tönkremehet az életed, egy nem várt terhesség (és aztán abortusz) miatt. Én elgondolkoznék.

2013. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta gondolkodtam, és inkább elmegyek dokihoz. Ameddig nincs fogamzásgátló, addig lesz a pharmatex+megszakítás (tehát átmenetileg), utána fogamzásgátló.
2013. júl. 10. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!