Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Először is bunkók kérem kíméljenek!

A barátommal egyetlen egyszer megszakításosan védekeztünk de nem élvezett belém. Azóta egyszer már menstruáltam bár az elég fura állagú volt végig. Kb 20 nappal az aktus után csináltam egy tesztet ami egyértelmű negatív volt. Viszont az utóbbi időben láthatóan megnőttek a melleim és most nagyon aggódom hogy mégis terhes maradtam. Ugye nincs esély a babára?


2013. júl. 3. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kémiatanárom mindig azt mondta, egy mérés NEM MÉRÉS! Tessék venni még egy tesztet!
2013. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem még csinálj egy tesztet, vagy menj el egy orvoshoz ha biztos akarsz lenni a dolgodban.
2013. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet vagy menj el orvoshoz az a biztos. Van akinek terhesség alatt is van vérzése.
2013. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha már volt vérzés, akkor nem, a teszt is az volt

amúgy nem ilyen a terhesség jele

legközelebbi dugásig nézd meg mit jelent a ciklus, mit történik benned, peteérés, a sperma meddig él, csak azt tudja a megszakításost alkalmazni, aki ezeket tudja, ehhez a menstruáció is rendes legyen N

2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van. :-)
2013. júl. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2013. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Snooch ***** válasza:

mit értesz az alatt, hogy fura állaga volt?

Egyébként egy menstruáció és egy negatív teszt jó eséllyel kizárja azt, hogy terhes legyél, de tesztelj még egyet, hogy megnyugodhass :)

2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!