Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal kipróbáltuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kipróbáltuk, hogy milyen a szex, csak annyira h párszor betolta, én már attól elmentem, de ő nem. Ebből lehet gyerek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes!Mit nem lehet ezen felfogni?Előttem is le írták már páran!
2013. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: te pedig lehettél volna, ha nem is okosabb, de ha már valaki kicsengeti neked az internetre a havidíjat akkor használd ki és nézz utána. Interneten nemcsak a fb és gyk van, hanem orvosi oldalak, de neked is ajánlom a kamaszpanasz.hu oldalt, direkt a kezdők, az élet sűrűjében járatlanoknak találták ki.


Legközelebb előbb ess gondolkodóba mint teherbe. Ez a sorrend a hosszú élet titka.

2013. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg gyanús...Ha kipróbáltátok, hogy milyen a szex, akkor minimum nagyon tapasztalatlan vagy/voltál, ha szűz nem is. Vagyis egy-két lökéstől elég hihetetlen, hogy elélveztél.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ostobák vagytok, úgyhogy a gumi fokozottan ajánlott...

2013. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
Óvszer allergiában szenvedek ezért ha közösülésre kerül a sor hüvely kúpot használok... de azt sem mindig. a párommal jó ideje együtt vagyunk és én nem szoktam aggódni az előváladék miatt. ha nem megy el bennem nem leszek terhes, ez nálunk az alapelv. mégis neked/nektek mégsem ajánlanám ezt a módszert inkább vegyél hormon mentes fogamzás gátlót ha már az óvszert nem szeretitek. és legközelebb védekezzetek. nem hinném h teherbe esnél ennyitől de persze van rá némi esély. ha késik a menzeszed , vegyél tesztet. :) Sok szerencsét! Legközelebb okaosabban
2013. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

"nem szoktam aggódni az előváladék miatt. ha nem megy el bennem nem leszek terhes, ez nálunk az alapelv."


ekkora baromságot is rég olvastam. Jó,hogy nálatok az előváladékban alapelvként nincs spermium. Pfffff

2013. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h ők is így csinálják:) csak egyszerűen vannak nők akiknek savasabb a hüvelyváladéka és azért nehezebben esnek teherbe. nekem a nőgyógyászom kerek perec megmondta h sajnos lúgosító kezelés nélkül nem eshetek teherbe. De ha véletlenül összejönne a baba nálunk nem okozna gondot (Pfff) :)
2013. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
igen ez így van sajnos ahogy mondod. nem egyforma minden nő ph-ja. De én is a hormon mentes fogamzás gátlót javasolnám a kérdezőnek illetve szerintem sem kell túlzásba vinned az aggódást, majd akkor aggódj ha nem jön meg addig meg nem nagyon tudsz semmit sem tenni már max egy esemény utánit veszel de nem hinném h szükség lenne rá. A férjemmel mi is szoktunk "megszakításosan" közösülni mégsem lett még baba belőle sose, pedig semmi bajom:) de a nemi betegségek ellen viszont az óvszer a leghatásosabb.
2013. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!