Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelyggyűrűről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelyggyűrűről vélemények?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom ezt írta fel nekem, és lenne vele kapcsolatban pár kérdésem.

Csak a legelső felhelyezésnél kell az első 7 napon még védekezni óvszerrel, vagy az összesnél?

Tamponnal lehet használni együtt?

Semmilyen esetben nem csúszhat ki?


köszi előre is a válaszokat! 20/L


2013. júl. 2. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és dohányozni lehet mellette ugye?
2013. júl. 2. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Dohányozni lehet mellette, ennél bővebb tapasztalatom nincs róla, mert csak egy dohányzó barátnőm használja.
2013. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én használtam ilyet, de nekem nem jött be...egyébként nem csúszik ki, esetleg szex közben mert az 1.hónapban állítólag nem szabad kiszedni.
2013. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

500 kerdest feltettek mar rola, ugyhogy rovid leszek.


Nyilvan csak az 1. felhelyezesnel kell varni. Tablettanal sem kell minden honapban varni..


Lehet tamponnal hasznalni.


Nem csuszhat ki. Max szex kozben. Napi 3 orat lehet kint.

2013. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja es persze dohanyozhatsz mellette, de remelem tudod, hogy a cigi hajlamosit trombozisra, ahogy a fogamzasagatlo is. Es ezek nem osszeadodnak, hanem osszeszorzodnak.
2013. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dohányozni? Sok eszed van, látom. Tájékoztatót elolvastad? (Fent van ám a neten, ha még nem váltottad ki.)

Ha trombózist akarsz kapni, akkor szívjad mellette nyugodtan.

2013. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!