Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyha az óvszer csomagolása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha az óvszer csomagolása egy fél cm-nél kisebben megsérült akkor már ki kell dobni? Az már nem használható?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap szexeltünk és sajnos úgy sikerült letépnem a Durex 3-s szettéből az egyiket hogy a mellette lévő másik egy nagyon picit beszakadt, de ezt csak utólag vettem észre. Azt most dobjam el vagy az még használható?

Köszi előre is a válaszokat! :)


2013. júl. 1. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos kidobnám, az a 300 Ft nem ér meg ekkora kockázatot. :P :)
2013. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk leragasztom a pici lukat stb?

Oké tudom hogy idiótának gondoltok, csak itt a faluban ahol élünk nem lehet semmi ilyesmit kapni és a legközelebbi város is 60 km-re van :/ Nem az a bajom hogy kispórolom..


Ja azt még elmondom, hogy a dobozában van a tetején van a szakadás, a doboza a táskámban van, a táskám meg egy szerkényben :D de gondolom ez már nem lényeges :D

2013. júl. 1. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teherbe akarsz esni, akkor nyugodtan!


1) sérülhetett

2) a lyuk miatt kiszárad és könnyebben szakad. NEM tudod megfelelőlen leragasztani.

2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múltkor ugyan így jártunk , kb 3-4 napra rá használtuk fel azt a gumit és nem szakadt el
2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fertőzésveszélyt is jelenthet...
2013. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!