Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg a menzeszem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg a menzeszem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Cypromix nevű fogamzásgátlót szedtem több mint fél évig, de nemrég abbahagytam. Mikor az utolsó levél is elfogyott,utána 4-5 napra meg is jött, de azóta eltelt újabb egy hónap(de már a tabletta nélkül) és csütörtökön kellett volna megjöjjön.Mi az oka annak, hogy késik? Terhes biztosan nem vagyok. Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. okt. 14. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy amikor hormonokat elkezdesz szedni és abbahagyni az bekavar a hormonoknak, annak velejárója lehet az is hogy nem jön meg ugyanolyan rendszeresen mint addig
2009. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy felborult a ciklusod. Számíthatsz rá, hogy meg sem jön vagy pedig össze-vissza.
2009. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaja, többiek jólmondják.

onnan h abbahagytad a tablettát, ne is számíts arra h rögtön napra pontosan fog megjönni. ez kb irreális elvárás.

2009. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. okt. 14. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
van akinek egy fél évig nem jön meg utána pedig semmi bajuk.. ezt teszi a gyógyszer.
2009. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!