Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a Symicia nevű fogamzásgátlót. A barátomal megbeszéltük, hogy addig nem szeretkezünk óvszer nélkül, míg az első levelet nem szedtem be. Még van három szem, és megengedtem neki, hogy betegye óvszer nélkül, kb 1percig volt benne, utána kivette és óvszerrel folytattuk. a kérdésem arra vonatkozna, hogy van esélyem a teherbe esésre? Tudom hogy elvileg a fogamzásgátló az első szemtől véd, de jobb az óvatosság! Értelmes válaszokat kérnék! köszönöm! :)

2013. jún. 24. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen esélyes. Olyan 25%-os esély van arra hogy teherbe ess ha volt magömlés is, ha nem volt akkor kevesebb esély van rá.
2013. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem unjátok még ezeket a kérdéseket? De tuti terhes vagy. 5-ös ikreid lesznek
2013. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves második kommentelő! ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉRTEM!

Első kommentelő nem volt magömlés éppen akkor kezdtük el a dolgot, és csak egy percig volt bennem kb.

2013. jún. 24. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztatóba az van írva, hogy már az első szemtől véd, akkor azért írták bele, mert tényleg az első szemtől véd. Most képzeld el... Beleírnák, hogy az első szemtől véd, valaki már az első levélvél full védekezés nélkül szexelne és teherbeesne. Azonnal beperelné a gyógyszert gyártó céget. Nekik ez nem érné meg. Azért írják bele a betegtájékoztatóba, mert az úgy is van! Nem lesz semmi gond.
2013. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg ez a "egy percig volt bennem" dolog édes mindegy, ugyanis már az első 5 másodpercben lehet előnedve a párodnak. Szóval, ez nem segít rajtad, hogy 5 másodpercig, vagy 60 másodpercig volt benned óvszer nélkül. De ez most itt teljesen mindegy. Gyógyszert szedsz, már védett vagy.
2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!