Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik lehetnek a mellekhatasai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a mellekhatasai az esemeny utani tablettanak?

Figyelt kérdés

4 hete kiszakadt a gumi, igy meg akkor ejjel elmentunk, es vettem be esemeny utani tablettat.

2 hetre ra ismet kiszakadt, es annak ellenere, hogy tudom, hogy tilos lenne, ismet vettem be egy tablettat.

Milyen lehetseges kovetkezmenyei lehetnek?



2013. jún. 19. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meghülyül.....nem lenne egyszerűbb gyògyszert szedned?Ott az orvos majd kiderìti lett e bajod!!!
2013. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez az oldal tovabbra sem arra valo, hogy itelkezzunk masok felett. Akinek lovese sincs egy adott temaraol, az ne szoljon hozza.. -.-

Jellemzo magyar viselkedes, hogy mindenbe beleokoskodik, pedig semmihez sem ert..

2013. jún. 20. 17:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért mondod, hogy nem válaszoltunk. De igen, válaszoltunk.

Megbolondítja a hormonrendszered, azzal van a bajod, hogy ezt nem érted?

Hónapokig össze-vissza fog megjönni, vagy egyáltalán nem fog, kiszőrösödsz, esetleg a későbbiekben nehezen vagy egyáltalán nem fogsz teherbe esni. Milyen egyéb válaszra vársz még?

2013. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a tabletta működésére vagy kíváncsi, használd a google-t, és ne itt akadj ki, hogy nem kapsz választ. Itt akkor van értelme kérdést feltenned, ha tapasztalatokra vagy kíváncsi - ha eleve ezt szeretted volna, akkor bocs.


"A tabletta formájában szervezetünkbe kerülő hormon meggátolja a tüszőrepedést (ovulációt). Emellett méhnyálkahártya leválást idézhet elő, amely megakadályozza a megtermékenyített petesejt beágyazódását. Bizonyos készítmények ugyan messze nem 100%-os hatásfokkal, de gátolhatják a hímivarsejtek mozgását is."


Hosszabb távú mellékhatásról nem találtam így hirtelen említést, de alapvetően a szokásos dolgokkal kell számolni, ami akkor jelentkezik, ha belepiszkálnak egy nő hormonháztartásába.

2013. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A durex pedig jo. bar nalunk is kiszakadt 2x ... am ugy igen lehet, hogy bajszod no es eros szorzet mindenhol... vagy kimarad 1-2 ciklus...
2013. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igazibol tenyleg tapasztalatokra voltam kivancsi.
2013. jún. 21. 18:09
 17/17 anonim válasza:

Sajnos en is vettem mar be 1 hon belul ket esemenyutanit, nem volt egyebkent mellekhatasa, persze orvos figyelmeztetett, de az tovabbra sem igaz, h nem adjak ki igy egymas utan, kiadjak d felhivjak a figyelmed a lehetseges barmire.

Mellesleg nalunk is durex szakadt ki, 2x is.

2018. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!