Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése melletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése melletti terhességnél is ugyanolyan tünetek vannak, mint nélküle?

Figyelt kérdés

Nem sok esély van rá, hogy terhes vagyok de azért kicsit félek. Nem írom le most miért gondolom, csak az érdekelne hogy a tabi mellett is ugyanazok e a terhességi tünetek.


Voltam már terhes és ott az első menstruációm(ami persze kimaradt) előtt kb 1-2 héttel már fájtak a melleim, aztán nem is múlt el persze.

Most egyáltalán nem fáj, fáradékony vagyok és gyorsan leszek éhes. de e két utóbbit inkább a vizsgaidőszakra fognám :)


Annyi az egész, hogy az alhasamban érzek néha szúrásokat, kisebb fájdalmakat. és az utolsó menstruációm nagyon gyenge volt.


A fájdalmak lehetnek még attól, hogy kb. két hónapja vesztettem el egy babát? (abortusz volt sajnos, rendellenesség miatt)



2013. jún. 18. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha lesz akkor gratulálok:)
2013. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én megkérdezném a nődokimat biztos ami biztos!!!!
2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!