Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék tablettát felíratni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tablettát felíratni a dokival, és ehhez szeretnék pár kérdést feltenni?!

Figyelt kérdés

Mit takar a vizsgálat? (Leöltözés,megvizsgál esetleg vérvétel?)

Mennyi idő után nyújt teljes biztonságot?

Mennyire valószínű hogy mellékhatás léphet fel illetve milyenek?

Milyen árkategóriában vannak?

Ha pl. félév múlva abbahagynám mi bajom lehetne tőle? (több helyen olvastam olyat, hogy meddőséget okoz..)

Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Tudom, hogy ezeket többségben elmondja a doki csak személyes tapasztalat a biztatóbb számomra!

19/L


2013. jún. 15. 23:35
 1/6 A kérdező kommentje:

illetve hogy a pattanásokat tényleg enyhíti, mell növekedés, görcsök enyhítésére tényleg jó ?

illetve a libidószint mennyit változik?

2013. jún. 15. 23:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem építő jellegű választ irok. Csak engem is érdekelne a dolog + milyen idős kortól iratható ki? Pl egy 14+ lánynak felíratható?
2013. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:
49%

Normális doki még 19 évesnek sem biztos, hogy felírja, de gondolom találsz olyat, aki megteszi.

Ismerek olyat, aki szedi. Egyik fajtánál tapasztalt mellékhatásokat, másiknál pedig nem. A görcsöket enyhíti, és rövidebb ideig tartanak a nehéz napok. Pattanásokról nem tudok mit mondani, mert 25+ az illető :) A meddőség meg nem hiszem, hogy megállná a helyét, mert már rég betiltották volna, meg lettek volna belőle sokmilliós perek. Ára pedig 2500-3000/hó körül lehet.

2013. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megvizsgál és elküld vérvételre, az alapján ír fel.

Azt hiszem 1 hónap után nyújt védelmet.

Mellékhatásként lehet hogy elhízol, pattanások jöhetnek elő vagy épp tűnnek el, és még sok minden lehet de ne ijedj, viszont ha sok bajod lesz tőle és úgy érzed h neked ez nem jó, akkor visszamész és ír fel másikat. Kb várj 1 hónapot és szedd végig majd az első levelet. Nekem az elején hányingerem volt pár napig aztán elmúlt.

Olcsóbb ha 3havit veszel az kb 7000Ft de elöszőr csak egyhavit mert lehet nem fog neked beválni. Okozhat meddőséget meg sok minden mást is, de ez szervezettől függ + mióta szeded, meg milyen fajta, de ritka. Én 4 évig szedtem márciusban hagytam abba, úgy éreztem elég volt, a libidóm kb nullán volt stb azóta egyszer volt meg szóval gondolhatod... egyébként jó mert beállítja a mensid, rövidebb lesz és napra pontosan fog megjönni, nem görcsölsz annyira, nőhet a melled tőle, én meg alig várom h visszaálljon a mensim, nem hiszem h újra elfogom kezdeni szedni, sokan megbánják amúgy. Jól gondold meg.

2013. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! en jangee-t szedek 3 havi tabletta 7000Ft, 1 havi olyan 2000Ft körül mozog.

a vizsgálat:

nőgyógyász kenetet vesz a hüvelyből (ha eddig nem szedtél)

majd vértvétel, ultrahang aztán megint nőgyógyász és felírják. fel fogják akkor ajánlani azt a fajta tesztet amivel kiderül hogy egyáltalán szedhetsz-e tablettát.

ha a menszesz első napján veszed be az első tablettát akkor azonnal hat, ha nem akkor várni kell 1-2 hetet hogy hasson.

nálam mellékhatás nem lépett fel, viszont a melleim hatalmasak lettek! (bár ezt imádja a párom)

ha abbahagyod nem lesz semmi bajod tőle. én egy hónapot hagytam ki és semmi változást nem éreztem.

több mint egy éve szedem ezt a tablettát.

19/L

2013. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2013. jún. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!