Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menyibe kerül az azalia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyibe kerül az azalia fogamzásgátló és mikor ajánlatosabb bevenni (reggel, délben vagy este)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

7800 forintra emlékszem 3 havi adagért.


Amúgy szerintem a fog. gátlót dél környékén érdemes bevenni, mert:


- Reggel elaludhatsz

- Este elaludhatsz

- Este ihatsz alkoholt, amit bevétel előtt és után egy pár órát nem kéne

2009. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2009. okt. 10. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
én reggel veszem be nyolc órakor, mert akkor már ébren vagyok biztos (egyetemre járok, úgyhogy fel kell kelnem), és reggel biztos nem felejtem el, napközben meg rohanok, úgyhogy az neccesebb lenne akkor tartani egy időpontot. este tényleg nem jó az alkohol miatt. ihatsz rá alkohol, de ha esetleg hánynál, akkor az a hónap már elúszott.
2009. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én este szoktam mert ez az egyetlen időpont amikor biztosan otthon vagyok, ott ahol a gyógyszerem van. azért is jobb az este mondjuk lefekvés előtt mert akkor már nem eszel meg ilyenek kisebb az esélye a hányásnak hasmenésnek. én napközben biztosan elfelejteném, reggel meg nem biztos hogy jó ötlet üres gyomorra bevenni ha sietsz és nincs időd reggelizni, de majd kitapasztalod hogy neked melyik a legjobb.
2009. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!