Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így, hogy fog megvizsgálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így, hogy fog megvizsgálni az orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2-3 hete voltam nőgyógyásznál és vérvétel alapján kiírt egy havi adag fog.gátlót. Kaptam időpontot, hogy menjek vissza hozzá és akkor már meg is vizsgál, de pecsételőm van, és rá van írva a gyógyszerre, hogy ez természetes az első hónapban. Így hogy fog megvizsgálni? És még egy kérdés: A tabihoz kaptam egy kis tájékoztató füzetet amiben van szedési napló. Abból nagyon nagy bunkóság lenne kérni egy másikat?


Köszönöm a válaszokat! 18/L


2013. jún. 11. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nőgyógyásznál még az sem gáz, ha rendesen menstruálsz és úgy vizsgál meg. Ez teljesen természetes, neki ez mindennapos. Nem mindig tudja az ember úgy rendezni az életét, hogy akkor menjen nőgyógyászhoz, amikor nincs meg neki. Maximum ilyenkor a beteg érezheti magát kellemetlenül, de hát ez van. :) Kérni pedig nem bunkóság, azért van, hogy ellásson. :)
2013. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rákszűrést nem tud csinálni ilyenkor, de betapintásos vizsgálatnál nem akadály a pecsételő vérzés.
2013. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!