Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek abból lehet baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abból lehet baj ha gumival bele élveztem egy csajba?

Figyelt kérdés
Vagyis mikor már kezdtem elflé menni vettük kifelé de azért még benne voltam mikor el mentem, meg néztem , ki szakadva nincs , vízet engedtem bele stb ...
2013. jún. 9. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor nem..
2013. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor nem. Ezért volt a gumi...hogy ne legyen baj.
2013. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lyukadt ki, akkor miért lenne baj? Az óvszer erre van kitalálva, megfelelő használat mellett nem kell a közösülést megszakítani.
2013. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah,terhes vagy -.-"
2013. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is bízok benne , sőt szerintem nem de kiváncsi vagyok mások véleményére is , közösűlés után meg néztem sehol nem volt kiszakadva a gumi? Egyébként gumival mások is mennek el a csajban ?
2013. jún. 9. 17:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4 -s , fiú vagyok szval maximum gond terhes vagyok....! :)
2013. jún. 9. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz olvasni? Mi az hogy mások is mennek-e el a csajban? AZ ÓVSZER ERRE VAN KITALÁLVA!!!
2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De tudom olvasni, csak sok embertől hallom h gumival se megy el a csajban stb és ezért kérdeztem....
2013. jún. 9. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember mielőtt szexelsz nézz már utánna mindennek ami vele kapcsolatos. De ez nem csak neked szól hanem annak a napi 500 szerencsétlennek is akik itt kétségbeesve jönnek egy kufirc után kérdezősködni ordenáré baromságokat. Először kell utána nézni és az után lehet csinálni nem fordítva! Ez olyan, mintha elmennél villanyszerelőnek, majd miután megb*sz az áram és (véletlenül túléled) elmennél megtanulni a szakmát...


Minden embert foglalkoztat a szex már fiatal korában és mégsem képes csak egy töredéke utánanézni, hogy és mint kell csinálni és mi mire való. A szülők is hol a p*csában vannak? Felvilágosítani nem kellene a sötét kölköket? Majd az iskola elintézi mi? Apám ezt a világot...

2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel...
2013. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!