Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tegnap szeretkeztem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap szeretkeztem a párommal és balesetből (! ) belém élvezett?! (többi lent. )

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy kilyukadt a gumi, de mire észre vettük már késő volt. Holnap kéne, hogy megjöjjön, de ha baj történt, akkor nem fog nem?Viszont akkor még bele férne a 72órás tabletta is.
2013. jún. 9. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
azért írtam, mert ha nem állt még be a ciklusod, akkor nem biztos, hogy minimális az esélye a teherbeesésnek...ezért kell védekezni, amit te meg is tettél. szerintem ilyen baleset előfordulhat, nem hiszem, hogy a te hibád és nagyon elkerülhető lett volna. ettől függetlenül a minimális esély is esély...
2013. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Persze, ezzel egyet is értek! Sajnos előfordul az ilyen...de akkor is, nem szeretném ha tizen akárhány év múlva amikor a gyerekemmel elbeszélgetek majd ezekről a dolgokról, hogy azt kelljen mondanom 'bocsika, becsúsztál..köszönet a durexnek'.Tiniként egy babára nem állnék még készen. Hiába mondogatják sokan, hogy jaj ha a szexre elég idős akkor a következményekkel is számolljon.Van benne valami, de hát na.! Az ilyen előfordul a vigyázatosság mellet is és ez nagyon bánt..:/

de nagyon bízok benne, hogy a napokban megjön:/

2013. jún. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!