Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tegnap szeretkeztem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap szeretkeztem a párommal és balesetből (! ) belém élvezett?! (többi lent. )

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy kilyukadt a gumi, de mire észre vettük már késő volt. Holnap kéne, hogy megjöjjön, de ha baj történt, akkor nem fog nem?Viszont akkor még bele férne a 72órás tabletta is.
2013. jún. 9. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sicc 72orásért. ne gondolkodj máson ká rajta filozni.
2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 igaza van! ilyenkor felesleges várni. egyébként megjönne, de az nem lényeg most.
2013. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Holnap kéne hogy... végy egy 72 órásat, és akkor már ma megjön.
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha holnap kell megjöjjön akkor elméletileg nincs rá sok esély, hogy terherbe essél, viszont a legjobb ha veszel egy esemény utánni tablettát.
2013. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2013. jún. 9. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a balesetről mindig kéz vagy láb tőrés jut eszembe, de ti tinik csak a gyerek csinálát nevezitek balesetnek. Hát ez életveszélyes baleset.
2013. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert holnap menstruálni fogsz, még simán teherbe eshetsz, az egyik előző válaszoló batár nagy hülyeséget írt....
2013. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászoló! Az egyik petefészekből kiszabadul egy érett petesejt és bekerül a petevezetékbe, ahol 24 órán keresztül él. Érte indul versenybe 20-40 millió hímivarsejt. A győztes feloldja a petesejt külső falát, és miután bejutott a belsejébe, farka leválik, feje pedig összeolvad a petesejttel. Ez a megtermékenyités, és ha a kérdező holnap kell menstruáljon, akkor szinte lehetelen, hogy megtermékenyüljön, mert nem 'találkozott' a petesejt a spermiummal, mivel a petesejt már rég be van ágyazódva a méhbe, várva azt, hogy a méhnyálkahártya lelökődve kiürüljön a méh faláról, ezzel távozik a szervezetből vérzés során. A petesejt, ha nem termékenyült meg, életképességét 12–18 órán belül elveszíti! Tovább vándorolva a méh üregébe jut, ahol bekebelezés áldozata lesz, vagy felszívódik, illetve kisodorják a természetes váladékok. A feleslegessé vált hímivarsejtek szétesnek, s a természetes váladékokkal távoznak. Szerintem te irtál hatalmas nagy baromságot, előre inkább olvass utánna a dolgoknak aztán fikázz mást!
2013. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

é kedves utolsó! például feltételezed, hogy a kérdezőnek beállt ciklusa van? mi van, h mégis terhes lesz?

szerintem nem látsz bele a testébe...számtalan nő lett terhes menstruáció előtt közvetlenül...

akkor ilyenkor védekezni sem kell?

2013. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm a hasznos választ! Én is így tudtam, de gondoltam rákérdezek biztos, ami biztos elven.


"kedves utolsó! például feltételezed, hogy a kérdezőnek beállt ciklusa van? mi van, h mégis terhes lesz?

szerintem nem látsz bele a testébe...számtalan nő lett terhes menstruáció előtt közvetlenül...

akkor ilyenkor védekezni sem kell?"

Sajnos tényleg nem állt még be rendesen a ciklusom, és elhiszem, hogy minimális esély volt a teherbeesésnek, de mint helyeseltem feljebb, én is úgy tudom, ahogy a 8-as válaszoló leírta. És de, védekezni ilyenkor is kell, nem értem miért ne kéne...nem vagyok a megszakításos módszer híve sem, mert az előváladék is okozhat megtermékenyülést, viszont fogamzásgátlót sem szedek még pont azért mert még nem állt be rendesen a ciklusom. Na de ez most nem ide tartozik már:) hát, nagyon reménykedek, hogy semmi baj sem lesz!:S és legközelebb jobban odafigyelünk!

2013. jún. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!