Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meliane fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meliane fogamzásgátlót szedek és nagyon lefogytam. összefügghet?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy lehet e összefügés a kettö közt... szerintem eszek rendesen, eddig se voltam 150kg, de most nagyon vékony vagyok,amik eddig jók voltak nacik azok most lötyögnek... csokin meg kaján nem sporolok, ha valamit megkivánok azt meg is veszem mert böven rámfér, meg hát na... nem szeretek ilyesmin spórolgatni... fura a dolog, mert a mellem nött a bogyótol, de olyan mintha minden más testrészem "elpárologna"... mitöl hizhatok ami garantáltan durván hizlal rövid idö alatt? elöre is köszi:)
2009. okt. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ez most pont úgy hangzott mintha idejöttél volna dicsekedni hogy te fogytál a fogigátló mellett és még a melled is nőtt. lehet hogy nagyon komoly beteg vagy és azért fogysz vagy "csak" anyagcserebetegség, vagy a pajzsmirigy zavara, de ez a kérdés egyértelműen nem a fogamzásgátláshoz kapcsolódik, mivel lutri hogy bármelyiktől is híznál-e vagy sem, erre a gondra nem a fogmzásgátló a megoldás, hanem egy alapos kivizsgálás, menj el a háziorvoshoz.
2009. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyet is értek meg nem is...

43 kilóból azért nem jó poén lefogyni 3-4 et, mikor már ugy nézek ki mint valami anorexiás... és épp ez az h ha mellre hiztam akkor máshová miért nem?

2009. okt. 8. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
a helyedben örülnék :D:D:D
2009. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismétlem 43 kgból nem jó lefogyni 3 at, 164 cm magassággal:S
2009. okt. 9. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
tök jóóóóóóóóóóó! Azért kicsit durva... minden órában egyél valamit, mindig nyamnyogj valami fincsiséget... és tátám... kövér leszel ami ismét nem jó. Ha rendesen eszel akkor a szervezetet ezt a súlyt akarja, habár elég nagy bibi lehet, mert merőben a normál súly alatt vagy. Lehet férges vagy... :( :/ menj el orvoshoz fő a biztonság. De ha kérsz én átadok neked szivesen 5 kilót. Nekem nem kell. :) Sok sikert!
2009. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!