Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek hagyjak 7 nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek hagyjak 7 nap szünetet mint idáig vagy ne hagyjak szünetet? Mikortól leszek védett?

Figyelt kérdés
Idáig a Diane35öt szedtem és váltottam lindynett 20ra. A vérzésem első napján kezdtem el szedni a Lindynett 20ast és kiderült, hogy ugyanúgy kikellett volna hagynom azt a 7 napot és a 8. napon bevenni a gyógyszert (mint idáig). Most megjött 2 hét után és még mindig megvan és ma van az utolsó szem gyógyszerem amit be kell vennem.
2009. okt. 8. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a tajekoztatoban van olyan rész h mit kell tenni ha masik gyogyszerre térsz át. a legtöbbnél sztem ugy van h lehet folytatni. tehat most vagy a diane 35 végén? ha igen, akkor varsz 7 napot és a 8. on beveszed az első lyndnett 20 at.
2009. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy el kellett volna elkezdened mintha még mindig a régit szednéd.Én is pont a nyáron váltottam Dianeről egy másik gyógyszerre.Nekem az orvos azt mondta, hogy ugyan úgy szedjem mint a régit.Szerintem most már állj vissza a régi megszokott menetrendre.Vagy mégjobb : kérdezz meg egy orvost. :)
2009. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát mondjuk mi lett volna ha nem most gondolkozol ezen, hanem előtte elolvastad volna a tájékoztatót, világosan bele van írva hogy hogyan kell másik gyógyszerről váltani, most már eső után köpönyeg. szedd tovább majd a szünet után és a következő levéltől biztos hogy védett leszel.
2009. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!