Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a Cornelle nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd a Cornelle nevű fogamzásgátló? Bővebben lent, FONTOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit bővebben, szóval május 10. a menstruációm ötödik napján kezdtem el szedni a cornelle nevű fogamzásgátlót, és időben a 7 napos szünet 3. napján meg is jött a menstruációm, az egy hónap alatt kiegészítő védekezést (gumit) használtunk a barátommal, most ér véget a mai napon a 7. nap, holnap veszem be a második levélből az első szemet, a kérdésem az lenne ,hogy így már teljesen biztos lehetek ,hogy védelmet nyújt a gyógyszer?

2013. jún. 6. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres dobozban van egy kis papír, betegtájékoztató a neve. El kellene olvasni.
2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már átrágtam magam rajta, de konkrétan erre a kérdésre nem találtam még választ a tájékoztatón, és sajnos az orvosomtól ezt az infót nem kérdeztem meg.
2013. jún. 6. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el azt a kis papirost, amit mellé adtak.... Fura, én most 2 perc alatt megtaláltam a megoldást a neten....De nem, nem fogom elárulni csak azért sem, mert szerintem ha annyi eszed volt, hogy elkezd szedni azt a bogyeszt, akkor olvassuk már el hozzá a tudnivalókat is!!! Köszi.
2013. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy rágtad magad át...
2013. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is ízt szedem, de én a menstruációm első napján szedtem be és az volt a tájékoztatóba írva h az első szemtől véd. menstruáció alatt nyilván nem fogunk szeretkezni, szóval ez plusz egy hét volt és akkor már védett. Ha az 5. napon kezded el szedni akkor azt hiszem az első héten érdemes kiegészítő védekezést használni, de ha a 2. levélnél vagy akkor szerintem már bőőőven jó :)
2013. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szerettem volna olyan válaszolót aki hasonló gyógyszert de igen most már a második levél jön, csak még mindig tartok tőle egy kicsit, főleg így a 7 napos szünet után, közben köszönöm én is megtaláltam a tájékoztató de ott ezek a válaszok sem nyugtattak meg túlságosan Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első hét napon további védekezést (például gumióvszert) kell alkalmaznia. Én arra voltam kíváncsi ,hogy a 7 napos szünet után azaz holnap ha beveszem a második elvél első szemét, akkor is védve vagyok -e biztosan...
2013. jún. 6. 18:57
 7/8 anonim válasza:
Védve vagy, a 7 napos szünetben is védve vagy.
2013. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2013. jún. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!