Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehetett ez a barnázás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ez a barnázás? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
Pont 1 hete szexeltem a barátommal óvszer nélkül, de mielőtt elélvezett, kihúzta. Ma barnás folyásom volt, néha pirosas, de nagyon-nagyon gyenge. Mi lehetett ez? Hiszen a menszimig még van egy hét...
2013. jún. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
attól lehet az is a menszesz. de lehet h valamit megsérthetett véletlenül és attól is van úgy mondd pecsételő vérzésed... ha menstruációd után is lesz ilyen akkor menj el orvoshoz :)
2013. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy ha szedsz esetleg fogamzásgátlót bár kétlem mert akkor hagytad volna h beléd élvezzen akkor attól is lehet vagy ha éppenséggel abba hagytad a tabletta szedését :)
2013. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Ennyi erővel a leírt eseménytől akár teljesen független fertőzés is lehet.
2013. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez egy hete volt és a vérzésedig is van egy hét, sikerült a peteérés időszakára időzítenetek, gratula:)
2013. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Snooch ***** válasza:

Hát tényleg pont peteéréskor voltatok együtt és az azóta eltelt egy hét kell ahhoz, hogy a megtermékenyített petesejt beágyazódjon és okozza az ún. beágyazódási vérzést (ami van akinek van, van akinek nincs).

Szóval ez sajnos lehet rossz hír előjele is (attól függően persze, hogy akartok-e babát)


Ugyanakkor én is jártam így, peteéréskor voltunk együtt, rá egy hétre találtam pár csepp vért a WC papíron és azonnal pánikba estem, mert a beágyazódási vérzés minden kritériumának megfeleltem így (nagyon kevés vér, aktus után 7 nappal, köv. menstruáció előtt 8 nappal, ahogy a nagy könyvben meg van írva...) A következő egy hétben se eleven, se holt nem voltam, aztán megjött szépen időben, tehát hiába minden egybeesés, nem babát jelzett a vérzés.


Szerintem próbálj meg ne aggódni a következő napokban, hátha megjön majd pontosan. Ha késik, tesztelj majd, de remélem megjön és megnyugodhatsz.

2013. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van menszesz előtt illetve után. A doki azt mondta hogy ez az Én koromban ( 40 ) normális. Megyek kikérem másik doki véleményét,mert engem nagyon zavar.
2013. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!