Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedő Lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedő Lányok! Nektek segített a gyógyszer hasonló panasz esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos szörnyű menstruációs görcseim vannak minden hónapban, amikor megérkezik a Mikulás. Van, hogy többféle gyógyszer sem hat, sőt a forró fürdő sem segít. Párom is van, így megbeszéltük, hogy 1 év óvszerhasználat után átváltunk a gyógyszerre. Aki hasonló görcsökkel küzdött, a bogyó csillapítja ezt valamennyire?
2013. jún. 5. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon erős vérzésem volt, és iszonyatos görcseim.. Volt hogy konkrétan összeestem annyira görcsöltem.

Nekem a bogyó helyretette mindkettőt. Nem azt mondom, hogy nem görcsölök, de nem vészes, van hogy nem is kell gyógyszert sem bevennem :)

Azóta már hüvelygyűrűt használok, szerintem jobb is és praktikusabb is mint a bogyó, és ezzel sem görcsölök annyira! :)

22/L

2013. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, én csak ajánlani tudom. Előtte végigszenvedtem 5 napot, mióta szedem meg csak kicsit görcsölök első nap
2013. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm szépen! :)
2013. jún. 5. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

de azért azt ne felejtsétek el, hogy ez csak pillanatnyi megoldás.

mit gondoltok aztán mi lesz, ha abbahagyjátok? lehet még rosszabb lesz a helyzet.

inkább ajánlom, hogy találjátok meg az okát, hogy miért fáj ennyire, plusz sport rendszeresen, fölösleges kilók leadása, egészségesebb életmód.

2013. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a gondom. Elmentem orvoshoz, megvizsgált, azt mondta vagy felír receptes fájdalomcsillapítót vagy fogamzásgátlót. Nekem sem hatottak a gyógyszerek és már t*köm tele volt az egésszel, meg kisérlezetni sem akartam, évekig tette tönkre az életem, úgyhogy a fogamzásgátlót választottam. Amióta szedem semmi gondom. Persze fáj, de nem a földön fetrengek tőle. Viszont ha abbahagyom, akkor a 2. hónaptól visszajön. Nem fáj annyira mint előtte, de sokkal rosszabbul vagyok.
2013. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14:54 és mit mondasz annak, aki sportol, egészségesen él? És mégis miből gondolod, hogy mindenkinél természetes, hogy fölös kilói vannak? Rajtam sosem voltak plusz kilók. Az orvos meg kiröhögi amikor elmegy a panaszaival, hogy ugyan az semmi, szedje csak a fogamzásgátlót vagy a fájdalomcsillapítót. Viszgálat, vérvétel nem mutat semmit. Épp most voltam endokrinológusnál is, mert volt egy hajszálnyi eltérésem az ekg-n, az is kinevetett, hogy ez semmi. Könnyű okosnak lenni ha nem tudod milyen az élete a másiknak!
2013. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is heti 3x sportolok, próbálok minél egészségesebben étkezni, 55 kg vagyok, szerintem nincsenek rajtam fölös kg-mok. Egyébként meg szerintem ez egyáltalán nem az illető életmódjától függ, mert én pl. édesanyámtól örököltem. Ő is ugyanígy görcsölt fiatalabb korában, mint most én. Ez ellen nem lehet mit tenni, így születtünk, kész.
2013. jún. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!