Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mennyit hízott, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit hízott, amikor elkezdte szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár, ezt te sem gondolod komolyan! 10 kiló, naja...

Én 2 évig szedtem, és egy deka nem ment rám, pedig, nagyon hajlamos vagyok hízásra! Ennyi

2009. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
Az te vagy. A földön meg még 3 milliárd másik nő él, teljesen más szervezettel és hajlammal mindenre. Én pl allergiás vagyok a mogyoróra, de naja, nincs is olyan, hogy valaki nem lesz tőle rosszul, mert arra mindenki más is allergiás, ha én is... Istenem, de buta emberek vannak.
2009. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kezdve veled, hogy baromságokat írsz. Nem az allergiáról volt szó, az teljesen más, még normális érveket sem tudsz felhozni. Én hízásra hajlamos vagyok, és nem híztam tőle, van jópár ismerősöm, aki ugyancsak nem. Az első kérdésem a dokinál hidd el hogy ez volt, h lehet-e tőle hízni, és azt válaszolta, hogy a tablettától nem lehet hízni, csak ha valaki amúgy is sokat eszik. ennyi, nekem ő mondta, kész, ennyi!
2009. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Mert te nem híztál az nem feltétlen jelenti azt, hogy más nem hízott a tablettától! Az allergia példa meg tökéletes volt, mivelhogy mindenki szervezete másképp reagál bizonyos dolgokra.

Képzeld én nem zabáltam hülyére magam, jóformán semmit nem ettem, egész életemben tartottam a súlyomat és mégis 8 kg híztam két hónap alatt a tabitól. Megkérdeztem az ÉN dokimat és azt mondta, hogy ÉN attól híztam. Adott másikat és ÉN másfél hét alatt dobtam le ugyanolyan táplálkozás mellett azt a 8 kg-t.

Nem, bármennyire is hiszed vagy reménykedsz benne, nem a zabálástól híztam. És én is hízásra hajlamos vagyok csak világ életemben odafigyeltem magamra.

2009. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
én kezdő tini korom óta voltam x kiló és annak már egy jó ideje, elkezdtem tabit szedni és hopp kb 4 hónap alatt híztam 7 kilót, úgy hogy mindig vékony voltam és sosem hajlamos a hízásra, egész életemben kilószámra zabáltam a csokit és egy deka nem jött fel. azóta sem eszem többet, sőt inkább kevesebbet mégis hízok, úgyhogy ne okoskodjon nekem senki hogy a fogamzásgátló nem tesz hízásra hajlamossá, mert igenis tesz. keményen beleavatkozik a hormonrendszerbe és megváltoztat mindent. és igen már írták előttem hogy a betegtájékoztatóban benne van a hízás mint mellékhatás, szerintetek ha a bogyó melletti hízáshoz semmi köze nem lenne a bogyónak akkor azt feltüntetnék mellékhatásként??? illetve tudósok, nem gondoljátok hogy kicsit sok nő hízik gyógyszer mellett ahhoz hogy csak véletlen legyen hogy hopp épp azalatt történik a súlygyarapodás míg gyógyszert szed? gondolkozzatok már...
2009. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Jajj hát akkor legyen igazad, ha ettől most boldogabb leszel. Engem nem nagyon izgat.
2009. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
Jah, tök érdekes, hogy itt mindenki tök véletlenűl pont akkor kezdett el annyira zabálni, hogy 1-2 hónap alatt 10 kilókat felszedjenek, és ugye azért a fogamzásgátlónak ehhez semmi köze. Nagyon okos itt valaki.
2009. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

22:55 Fáj az igazság és, hogy nem neked van igazad, mi?

Jaj de sz*r lehet neked. Én csak röhögök rajtad. Megsértődhetsz, azon is röhögni fogok.

2009. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Uhh igen, megsértődök :) Na ne nevettess...:)

Biztos miattad, majd elbújok a sarokba, oké? LOL

2009. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%
a szánalom az te vagy, kis agyilag korlátolt.
2009. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!