Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Szóval ha az ember elmegy fogamzásgátlót íratni, az mennyibe kerül általában?

A barátnőm még nincs 18, anyjával nem akar elmenni, nem akar vele erről beszélni.

Én arra gondoltam PHARMATEX hüvelytablettát vehetnénk, az vény nélkül kapható 12db 1800ft.


Kérdésem az lenne, az ilyen vényre kapható fogamzásgátlók, amik 1 hónap szedés után hatnak és rendszeresen kell szedni, mennyibe kerülnek, olcsóbban kijönnénk vele?


2013. jún. 3. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyit a Pharmatexről....nem túl biztonságos.


A fogamzásgátló ha jól tudom 3 hónapra olyan 8-10 ezer körül van. 1 hónap kell mire hat. Van elvileg olyan ami 2 hét után hat,de az jóval drágább.

2013. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pharmatexet hagyjátok. Azzal csak akkor éri meg "védekezni", ha ugyan még nem szeretnétek babát, de az sem gond, ha becsúszik.


Tabletta 3 hónapra 6-8ezer körül van. A menstruáció 1. napján kell elkezdeni szedni, és akkor már rögtön hat (de én várnék a helyetekben 1-2 hetet). Ha a menstruáció 2-5. napján kezdi el szedni, akkor 1 hét kiegészítő védekezés feltétlenül szükséges (itt is inkább 2 hetet javasolnék).


Viszont fontos, hogy barátnőd elég felnőtt legyen ahhoz, hogy betartsa a fogamzásgátló játékszabályait. Azaz minden egyes nap kb. ugyanabban az időpontban kell bevennie. Csak ekkor nyújt (majdnem) teljes védelmet.

2013. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
barátnőm 4 hónapja iratott, volina nevüt 5600 körül szokott lenni a 3 havi adag.
2013. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én Gestomixot szedek már 3 éve. 5400 Ft a 3havi adag és ez 2 hét után már véd :)
2013. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lyndinette 20 3 hónapra 6300 Ft. Az 1 havi 2500 Ft körül van.

Nekünk sokkal olcsóbb a gyógyszer, mint ha gumit kellene venni! Ma számoltuk ki: durex (12 db-s) alapul véve, havi 10.000 felett lenne. Az 3 hónap alatt 30.000!!! Azért nem kis különbség...

2013. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!