Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondajm el anyukámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondajm el anyukámnak, hogy lehet hogy terhes vagyok vagy nem is vagyok az?

Figyelt kérdés
15éves vagyok, és a barátommal lefeküdtem, gumi nélkül csináltuk, de nem élvezett belém, még jóval előtte kihúzta, és az utolsó 5-6percben seggbe csináltuk. Nagyon félek hogy nem jön majd meg.. mit csinálak? Vagy hogy mondjam el anyukámnak?

2013. jún. 2. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Fú bakker te olyan vagy mint egy robot
2013. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Bocs de nagyon megvagyok ijedve..
2013. jún. 2. 23:59
 13/22 anonim válasza:
Valószínű nem vagy terhes, de mindenesetre anyukádnak mondd el. Ha tudja, hogy van barátod, akkor megkérheted, hogy vigyen el nőgyógyászhoz vizsgálatra, mert hogy lefeküdtetek. De legközelebb ha nehéz is megállni, de legalább gumit használjatok!
2013. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nagyon hasznos választ! :)
2013. jún. 3. 00:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Eeeeeeez nagyon remélem hogy kamu. Előbb csinálj tesztet, ha pozitív, akkor hozd anyukádra a szívrohamot.
2013. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Te csak hülyeségtől terhes vagy, leányom.
2013. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Így mond el:

Anyu van egy jó és egy rossz hírem

A jó lehet hogy nagymama leszel

A rossz több lesz a rezsi :D

2013. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szexelni tudtál, akkor erre is legyél már képes, te igen intelligens ügyes kislány.
2013. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Minek mondanád el, ha még nem is biztos??? Vagy azt se tudja anyukád, hogy a drága kislánya már egyik lyukánál sem szűz? Az már gázosabb.
2013. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha eltelt legalább két hét,bármilyen teszt kimutatja.Kérdés nélkül bárhol kiadják a tesztet,már 400 Ft-tól lehet kapni.Ha van annyi ideje csináld meg és meglátod kell e egyáltalán aggódnod,am szerintem drogériában is lehet kapni:)23l
2013. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!