Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhesség ettől?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UAdry kérdése:

Lehet-e terhesség ettől? Nagyon aggódom, félek

Figyelt kérdés
Csütörtökön este ott aludtam a fiúnál. Csók volt,aztán lekerültek a ruhák. Én felvetettem hogy védekezni kell! Ő mondott valamit erre,amit nem értettem. Mondtam hogy ha nem védekezünk akkor nem megyeek bele. Aztán töbször érintette a hímvesszőjét a nemi szervemheu.Nem élvezett el,váladék sem rémlik. Majd az ujjával elégített ki. Szűz maradtam,de nem szertnék terhes lenni. Kérem szépen a segítségeteket! Esemény utáni tabi kellene? Peteérésem lehetett akor,de nem mindig jön még meg a menszeszem ugyanakkor. Félek. Ebből lehet terhesség?

2013. jún. 2. 08:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utoljára 17 jött meg de előtte 4 nappal jött később 1 hónapnál. Lehet hogy pont beleesek abba az időszakba amibe nem kéne de remélem nrm történik rossz
2013. jún. 2. 15:34
 12/17 anonim ***** válasza:

na lehet, a közel havonta félreérthető volt


úgy értettem, hogy ha az egyik hónapban 30 napra jön meg, a következőben 32-re, majd 31-re, ezt követően pedig 34-re... az rendben van


ekkor átlag ~32 napra menstruálsz - ehhez viszonyíts!

2013. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És mennyi esélyem van a történtekből rá hogy rossz történjen?
2013. jún. 2. 15:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán, ha elárulnád, hogy átlagosan hány naponta szoktál menstruálni... és a nagy eset hányadik ciklusnapon történt...
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Átlag 35, és ha úgy számolok majdnem beleesek. De mindegy,csak reménykedek. A buta a saját kárán tanul. Köszönöm azért a segítségeket.
2013. jún. 3. 21:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, alap hogy ilyet többé nem. És az se szégyen, ha a lány készül óvszerrel, bár még mindig azt mondom, hogy ez a srác nem elég felelősségteljes a dologhoz, én nem szívesen bíznám rá magam, ha a helyedben lennék.


Viszont...

ha átlag 35 és a 14. napon voltatok, akkor ezt most valószínűleg megúszod.


Főleg úgy, hogy azt mondod, hogy még az átlaghoz képest is inkább csúszni szokott.


Ugyan a 14. nap beleesik az általam megadott -7 és +2 napos időszakba, de nagyon a határán van.

Nagy pech, azaz a szokásostól eltérően egy nagyon rövid ciklus kellene ahhoz, hogy baj legyen.


Vegyél óvszert, lehetőleg spermicideset... és kerüljön is fel időben, ha újra lesz ilyen + nézheted a naptárat is. A ciklus legelején és a legeslegvégén a legkevesebb a veszély.

Ha nyugodt vagy, az élvezet is nagyobb. ;)


Plusz két hét múlva teszt, hogy végképp megnyugodj.

2013. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök neked mindent. Bár most ezen azt hiszem nem fog járni az eszem. Nem voltam fontos neki,mert nem keres,ez meg fájó
2013. jún. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!