Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhesség ettől?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UAdry kérdése:

Lehet-e terhesség ettől? Nagyon aggódom, félek

Figyelt kérdés
Csütörtökön este ott aludtam a fiúnál. Csók volt,aztán lekerültek a ruhák. Én felvetettem hogy védekezni kell! Ő mondott valamit erre,amit nem értettem. Mondtam hogy ha nem védekezünk akkor nem megyeek bele. Aztán töbször érintette a hímvesszőjét a nemi szervemheu.Nem élvezett el,váladék sem rémlik. Majd az ujjával elégített ki. Szűz maradtam,de nem szertnék terhes lenni. Kérem szépen a segítségeteket! Esemény utáni tabi kellene? Peteérésem lehetett akor,de nem mindig jön még meg a menszeszem ugyanakkor. Félek. Ebből lehet terhesség?

2013. jún. 2. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kis eséllyel vagy terhes, de a fiút verd halálra mert egy akaratos kis f@sz! hogy lehet, hogy nem törődik veled? hány évesek vagytok?
2013. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha szűz maradtál nem lehetsz terhes. De jobb lenne az a pár száz forint kiadás, mint szívinfarktust okozni saját magadnak vasárnap reggel 8-kor.
2013. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha még is került előváladék belém a megujjazáskor? 16 vagyok. Nagyom bánom az egészet.
2013. jún. 2. 08:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Kétlem, ne aggódj emiatt. Viszont üzenem a barátodnak, ha ennyire nem bír magával, meg tudja oldani saját maga is!!
2013. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
akkor kis eséllyel lehetsz, de csak figyelt arra hogy ujjazáskor ne g*cis kézzel csinálja...ez egy gerinctelen kangörcsös lehet...
2013. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért nem szoptad le?
2013. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az első együttlét vele,de nem akarzam eddig eljutni. Itt esz meg az ideg,félek. Azérz félek ennyire mert peteérésem volt. Ma van az utlsó nap hogy tabletta legyen de nem merem fevállalni.
2013. jún. 2. 08:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de már kicsit későn van, hogy ezen rágódj.


Az esemény utáni tabletta csak az első 24 órában bevéve 95 %-os hatékonyságú, a harmadik napon viszont már csak 58 %-os (persze ez is több, mint a semmi).


Ez pedig azért van, mert a hímivarsejtek 1-3 napon belül találkoznak a petesejttel. Minimum 1 kell nekik, hogy "felússzanak", de előfordul, hogy tovább kell várniuk.


Ha létrejön a nagy találkozás, az esemény utáni tabletta már nem működik. A fogantatást már nem tudja meg nem történté tenni, ezért kell igyekezni a bevétellel.


"váladék sem rémlik"

Előváladékra gondoltál? Ha csak nem figyelted az egész akció alatt 10-20 centi közelről, nem is vehetted észre. Színtelen, átlátszó, szaga nincs és nincs az a pasi sem, aki megérezné, hogy mikor jelenik meg. Egyébként már egy szenvedélyes smaci is elég hozzá, hogy megjelenjen.


Ettől függetlenül rém minimális az esélye, hogy ennyiből összehozzatok egy gyereket.


Ugyanakkor érdemes betartani azt az ajánlást, hogy a nemi szervek mindennemű érintkezése előtt kerüljön föl az óvszer, mert tudod, az ördög sosem alszik (+ bizonyos nemi betegségek terjedéséhez elég sima bőrkontaktus is - ott alul -).


2 hét múlva végezhetsz el egy tesztet!


Ezt a fiút pedig javaslom, hanyagold! Az oké, hogy hormonvezérelt, kanos kamasz, de akkor is alap, hogy hallgatnia kellene rád, és nem kockáztatni egy kicsit sem. Ha annyira játszhatnékja volt, nyugodtan elkocoghatott volna egy éjjel-nappaliba. A hűvös este legalább le is hűtötte volna.


+

Hogy számoltad a peteérésedet?

Ciklushossz mínusz 14 nap? Mert így kell! Pl.: 32 napos ciklus esetén, 32-14=18. napon esélyes.

A legveszélyesebb időszak pedig ez előtt 7 nap és utána 2. Tehát 11.-től a 20. napig.

2013. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendszeresen megjön de nem állt be. Valsmikor előbb de általában kédőbb.
2013. jún. 2. 15:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen (közel havonta) megjön, akkor beállt. Pont.

Nem azt jelenti a beállt, hogy napra pontosan számíthatsz rá.

2013. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!