Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvetéltem volna? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetéltem volna? Terhes vagyok kb.4 hetes és megjött.1 napig véreztem erősen, másnap barna, harmadnapra SEMMI! Ez most mit jelentsen? Elment a kisbabám? Vegyek Tesztet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Menj orvoshoz azonnal.Sajnos előfordulhat,nagy valoszinüséggel.Az elsö pár hétben fájdalom nélkül elmehet a baba.Remélem tévedek.
2009. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
A tesz még utánna egy héttel is lehet pozitiv.Első válaszolo voltam.
2009. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ó te szegény! Biztos, ami biztos, én inkább orvoshoz mennék egyből. Ő a felmerülő kérdéseidre is tud válaszolni.


Terhességem alatt pici vérezgetés egyszer velem is előfordult, egészséges lányom született:)

2009. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :-(Akkor tesztelek és orvos..Köszi a válaszokat!
2009. okt. 6. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
nem ment el. nagyon sok nő szinte teljesen normálisan menstruál a terhesség feléig is akár. ne aggódj, él a babád.
2009. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:-)Köszi neked is,de 100% biztosra nem vehetem.
2009. okt. 6. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Megírnád majd,hogy mi volt a dokinál?!
2009. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, h terhes vagy? Csináltál ilyen pisis tesztet? Ha 4 hetes vagy, akkor kb. tegnap derülhetett ki a dolog, nem? Majd írj, h mi volt!
2009. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki. Lehet más baj is!
2009. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ha erősen véreztél, akkor ott gond van. Igen, van aki vérezget és születik egészséges gyermeke,(én is így voltam, de annak ellenére, hogy gyenge vérzés volt, szigorú fekvés, és valami gyógyszert is kaptam, pár napig), de Ő erősen vérzett ezt írta. Azonnal doki!!!!
2009. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!