Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz késleltetéskor tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz késleltetéskor tapasztaltatok pecsételést áttöréses vérzést?

Figyelt kérdés
ha igen utána volt rendes megvonásos vérzés is?
2013. máj. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt most nem teljesen értem, hogy érted. :)

Késleltetni olykor úgy késleltettem, hogy tovább szedtem pár nappal a fogamzásgátlót (tényleg csak 2-3 nappal) de mikor abbahagytam, akkor megjött rendesen (megvonásos vérzés) és nem volt utána, közben vagy bármikor köztes vérzés. Úgy értem, nálam nem okozott semmilyen problémát az, ha néha késleltettem...

2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát fel hívtam az orvosom hogy szeretném késleltetni nyaralás miatt és mondta hogy nyugodtan! szedjem tovább a gyógyszert szünet nélkül és amikor már meg jöhet hadjam abba! tegnap akartam abba hagyni de 4 napja el kezdtem barnázni keddre pedig erősödött nem sok de azért a papíron látszik!fel hívtam az orvost és mondta hogy hadjam abba a gyógyszert és várjam a megvonásos vérzést, de én így is göcsölök és nem csak barna jön, és ezért nem tudom lesz e ezen kívül még megvonásos vérzés?!
2013. máj. 30. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba. Ha késleltetni szeretnéd, nem tartasz szünetet, és elkezded a következő levéllel beszedni. És azt a levelet végig kell szedned.

Közben viszont lehet áttöréses vérzés, az normális.

2013. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos hadjam abba és én már tegnap nem is vettem be!a tájékoztatóra az van írva annyit szedjek be amennyivel el akarom késleltetni már mint ez az értelmezése!az orvos is ezt mondta
2013. máj. 30. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is egy lehetőség a késleltetésre, hogy tovább szeded, meg az is, hogy nem tartasz szünetet.

Én többször eltoltam egy-egy héttel a mensim, nem volt áttöréses vérzés, és rendesen megjött a megvonásos úgy, mintha nem toltam volna el.

2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!