Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a nuvaring hüvelygyűrűt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nuvaring hüvelygyűrűt kiveszem sex alatt akkor, mikor öblítsem le, és hideg vagy meleg vízzel? Mikor kiveszem vagy mikor visszateszem inkább?

Figyelt kérdés
És ti addig hol vagy hová teszitek arra a 2-3 órára? Vissza abba a visszazárható tasakba? Mostr használok először ilyen gyűrűt!
2013. máj. 29. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Na azt hiszem én valamit nagyon félreértettem a kérdésedben- vagy te nem érted a hűvelygyűrű használatát.

Itt elolvashatsz mindent róla:

[link]

2013. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni!
2013. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 órára ha valakit nagyon zavar sex közben ki lehet venni!!!!DE többet nem !!!
2013. máj. 29. 09:53
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy ha vissza akarom helyezni az a bizonyos 1-2 óra után akkor öblítsem le vízzel vagy nem szabad????
2013. máj. 29. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:

2 éve használok nuvaringet, nem zavar szex közben.

Egyébként a fenti linken le van írva, hogy mi a teendő, ha véletlen kikerül a hüvelyből.

2013. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy engem sem zavarna, csak a férjem szerszámát felsérti és nagyon piros és féj neki utána, pedig mi light-osan csináljuk, és így is!
2013. máj. 29. 10:15
 7/8 A kérdező kommentje:
meg az nincs ott a linken leírva, hogy addig vissza kell e rakni a tasakjába leöblítve, vagy sem, én pl ilyenekre lennék kiváncsi :)
2013. máj. 29. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlen kicsúszik szex közben én belerakom egy zsepibe, majd felhelyezés előtt megmosom hideg vízzel.
2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!