Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy hülyeséget csinálnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csinálnék?

Figyelt kérdés
Ma írattam fel fogamzásgátló tablettát, és mondta is a doki, és olvastam is, hogy a mensi első napján kell elkezdeni a szedését! Viszont addig még van kb. két hetem! Ha pl. most elkezdeném szedni, úgy, hogy nem jött még meg, azzal nagy kárt okozok a szervezetemben?
2013. máj. 28. 15:24
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen. Úgy fog normálisan beállni a ciklusod, ha a következő menzesz első napján veszed be először. Miért akarsz ennyire sietni vele?
2013. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, mert ha nem az első napon kezded el szedni, mindképpen kell kiegészítő védekezés. Akkor meg minek? Kárt nem okozol, de teljesen felesleges!
2013. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha most beveszed felborul a megszokott ciklusod, és ebből lesznek a köztes pecsételések,vérzések.
2013. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, kivárom! Azért sietnék vele, mert múlt hónapban volt egy kis baleset, kiszakadt a gumi, és azóta nagyon parázok! De csak most tudtam elmenni azóta feliratni!
2013. máj. 28. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha most kezded szedni, akkor sem alakul ki védettség, szóval teljesen feleslegesen kezdenéd el!
2013. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! És már az első hónapban hat, vagy azért még az első hónapban használjunk gumit?
2013. máj. 28. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót!
2013. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz, olvastam! Csak az mást ír, mint amit a doki mondott!
2013. máj. 28. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Első hónapban használjatok még gumit, abból biztos nem lesz baj. :)
2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!