Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja nem szedtem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja nem szedtem be a fogamzágátlót ilyenkor mia teendő? Teherbe eshetek? Szedem tovább csak félek teherbe esek szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

teherbe eshetsz.

bár nem vagyok orvos. de én a helyedben most még 2 hétig védekeznék óvszerrel.

2009. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esélyes... Szedd be az elmaradt szemeket és védekezzetek más módon. Következő hónap már biztonságos lesz. Már ha nem felejted el megint bevenni.
2009. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? 21 naposat? Hanyadik napon vagy? Mikor nem szedted be??? Ez így elég pontatlan..
2009. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az hogy bukó. innentől védekezz gumival is a hónapban és csinálj tesztet 2 hét múlva. legközelebb meg ne hagyd a koliban/albiban a fogamzásgátlódat.
2009. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21 napos fogamzásgátlót szedek.. és 7 napig ugye kikell hagyni ekkor jön meg a menzeszem is és én utána 3 napig nem szedtem de most bevettem és félek hogy teherbe eshetek és nem tudom mi a megoldás ilyenkor..
2009. okt. 4. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
ha volt szexuális kapcsolatod abban a 3 napban, akkor igen, teherbe eshettél
2009. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sőt ha az előtte lévő hétben akkor is, ugyanis a spermák egy hétig is elélhetnek benned és ha kiszabadul a petesejt a kihagyott bogyók miatt, megtermékenyül.
2009. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és dönts a baba sorsáról. Nagy esélyed van a terhességre. 3 nap az nem kevés. Ráadásul az 1. szemekből hagytál ki. Szedd tovább, de ha a teszt pozitív, akkor abba kell hagynod.
2009. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz csak o tud teged felvilagositani, nem pedig az emberek velemenyei. A terhesegi teszt minimum 3 hetes terheseget mutat ki.
2009. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!