Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a fogamzásgátló mellékhatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fogamzásgátló mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy amióta elkezdtem szedni a fogamzásgátló második levelét, émelygést tapasztalok. Ma tartok az ötödik szemnél, bár ma még nem jelentkezett a panaszom.:) Azért tartom furcsának, mert az első levél beszedése során nem tapasztaltam ilyesmit. A menstruációm rendesen megjött, ráadásul az első hónapban végig védekeztünk óvszerrel is, tehát a terhesség úgy gondolom, kizárt. Összefügghet ez a panaszom azzal, hogy átálltam a tabletta reggeli bevételére? (Igazság szerint tipikus egyetemista életmódot folytatok, sokszor csöppenek váratlanul baráti ivászatba, így az esti szedés nagyon macerás, és nem is tartom ilyen körülmények között megfelelőnek). Valaki tapasztalt még ilyen mellékhatást?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2013. máj. 24. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem minden reggelem így kezdődött amikor szedtem.Volt,hogy hánytam is reggelente,meg fáj a fejem.De csak közvetlen ébredés után 15-20 percig aztán elmúlt.

Mióta nem szedek semmit megszűnt.Ebből gondolom,hogy a gyógyi miatt volt!

2013. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez igazság szerint megnyugtató.:) Tudom, hogy nem lehetek terhes, de tudod, hogy van, ha ilyet tapasztal az ember, még ha azt is mondja a józan ész, hogy kizárt, elkezd parázni.:) Köszönöm a választ!
2013. máj. 24. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem jobb ha elmész vele dokihoz és elmondod neki is.Lehet nem bírod a gyógyszert.Nálam is ez volt.Első voltam megint:-)
2013. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen de a leírásban ott van,hogy ha ilyet tapasztalsz hagyd abba azonnal és menj orvoshoz m felír másik gyógyszert és ennyi.
2013. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig "terhesség tüneteim" voltak, amíg használtam. Még a hasam is megnőtt picit. (nem híztam, csak a hasam nőtt) De amint abbahagytam, minden megszűnt.
2013. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!