Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztünk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a barátommal, gumit használtunk, de kiszakadt. Pharmatex kúpot raktam fel rögtön. A következő menszeszem megjött. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Igaz a kúpot előtte kell felrakni, de hirtelen nem volt jobb ötletem.Úgyanannyi volt a vérzésem és a napok is mint szoktak. Adoki észrevesz a terhességet ha nem ultrahanggal néz csak sima vizsgálat,1 hónaposan?
2009. okt. 4. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, csak ultrahanggal veszi észre ha még csak egy hónapos. csinálj tesztet mindenképpen.
2009. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha azóta már menstruáltál akkor nem igazán lehetsz terhes. De sztem ezt te is tudod...
2009. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A terhesség kizárt, nyugi :) Tesztet csak önnyugtatásképpen csinálj, de hidd el semmiképp sem lehetsz terhes :)
2009. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kúpot nem utólag kell használni, mivel addigra már rég a méhedbe kerülhettek a hímivarsejtek, mire felkerült a kúp.

A nők nagy része terhesség alatt is menstruál. Biztosra akkor mehetsz, ha tesztet csinálsz.

2009. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csináltam ma tesztet,negativ hála.Igaz ma volt az utolsó menszesz napom.Szerintettek befolyásolja ez a tesztett?100%osan megbizható a teszt?Most spirált akarok felrakatni.Valami tanács? Melyik jó? Valakinek van fennt?
2009. okt. 5. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne higgy annak, aki itt menses melletti terhességről beszél, ő nem nőgyógyász. Az a vér teljesen más. A kúp tökéletes,de tény, nem utólag kell használni. A spirált én nagyon nem ajánlom. Azt mindig csak már szült nőknek. Akkor már inkább egy fogamzásgátló tabletta,ha van rá lehetőséged, vagy maradhatsz a Pharmatexnél akár önmagában, akár óvszerrel kombinálva.
2009. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szió!Köszi a választ, egyik ismerősöm 3 hónapig menstruált terhesség mellett,emiatt aggódtam.Mit tudtok milyen szinű a norm.menszesz vér.Piros vagy barnás,nem teljesen tiszta?
2009. okt. 6. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziaaaaa.Remélem észreveszed hogy írtam.Ha az ismerősőd terhesség alatt menstruált az a "menstruálás teljesen megegyezett az eredetivel? amilyen mindig is volt??Mert igaz hogy lehet vérzés terhesség mellett de az teljesen más elvileg.A rendes mensi élénk piros.
2010. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!