Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éven aluli kaphat óvszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éven aluli kaphat óvszert, ha igen hol?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen kaphat. mi az hogy ha igen hol?:D ha igen akkor bárhol...
2009. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezően mindenhol. Ahol nem adnak, azt a helyet lehet perelni. Komolyan!!
2009. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik boltban :)
2009. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

CBA-ban múltkor ki volt írva, valahogyan nagyon trükkösen megfogalmazva, hogy nem kaphatnak óvszert.


Egyébként: gyógyszertár, Rossman, Schlecker, DM, élelmiszerboltok (Tesco, Cora, Auchan, CBA, Lidl), vegyesboltok, és én múltkor újságosnál is láttam.

2009. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

h-h kaphatnak óvszert a 18 év alattiak?

és mér lehet perelni azt a helyet aki nem ad?

2009. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert a szex nincs korhatárhoz kötve. Bár ugye van ez a 14 éves korhatár, de úgyse járnak a 14 éven aluliak sarkában, hogy mikor szexelnek.

Illetve ugye ez nem alkohol vagy dohányáru amivel ártana magának, hanem egy olyan dolog ami védelmet nyújt és alanyi jogon jár. Egyes fejlett országokban pl ingyen osztogatják.

2009. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy kaphatnak. Hány terhes 18 éven aluli lenne enélkül...
2009. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a gyáva vagy vegyél az automatából
2009. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol vehetsz, az óvszert ki kell adni. Viszont vicces, és nem is értem mire jó, de a síkosítót csak 18 év felett, mert szexuális segédeszköznek minősül. Nyáron, amikor pénztáros voltam a Tescoban, ott volt benne a szabályzatban. Amikor lehúztam a vonalkódot, még a pénztárgép is figyelmeztetett, hogy ellenőrizzem, elmúlt-e a vásárló 18 éves. Ugyanúgy, mint az alkoholnál és a dohányárunál (annak számít az öngyújtó is).
2009. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tescoban kivan írva h 18 év aluliak nem kaphatnak, ezért is veszem a match ban vagy rossmannba esetleg dm
2009. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!