Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj, ha a tablettával nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nellnell kérdése:

Az baj, ha a tablettával nem várom meg a második levelet?

Figyelt kérdés
Még 1,5 hetem van hátra a legelső levelemből, és sokan azt írják, hogy lehet, hogy a betegtájékoztató szerint az elsp naptól véd, de jobb megvárni a második levéllel, viszont használnánk gumit is, de nem akarok közbe végig azon görcsölni, hogy jó avagy rossz döntést hoztam-e, hogy nem vártam.
2013. máj. 13. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha használtok gumit, akkor miért kérdés?


Ha a betegtájékoztató azt írja, akkor véd és kész. Ők csak jobban tudják, mint a GyK t. közönsége.

2013. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is 1. naptól kezdtem el szedni, a betegtájékoztató 1 hetet írt, a doki 2 hetet mondott. Én inkább kivártam a két hetet addig gumival is védekeztünk, azóta csak gumi nélkül.
2013. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert mi van ha elszakad (pont) és tényleg meg kéne várni a második levelet.
2013. máj. 14. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját nyugalmad érdekében várd meg a 2. levelet. (egyébként fölösleges 2 hét után már tuti véd) de inkább várd meg.
2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most nagyon káromkodnék egy csúnyát az értetlenkedő, mindent túlparázó kérdező miatt...
2013. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A leges-legbiztosabbra akarok menni.. nehéz felfogni?
2013. máj. 14. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor Aspirin a térdek közé és ne szexelj. Annál nincs biztonságosabb.
2013. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értelem..

Tudod, én előbb kérdezek inkább (mert ez az oldal arra szolgál) minthogy utána sírjak..

Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj, mert felesleges, a kérdés nem azért lett feltéve..

2013. máj. 14. 18:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy.. a fogamzásgátló amit szedek teljesen új, patikákban nehéz beszerezni, úgy kellett megrendelnem, nem túl elterjedt, és ezért is szeretnék a legbiztonságosabb úton haladni..
2013. máj. 14. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:

A doki mit mondott?

A betegtájékoztató mit ír?

2013. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!