Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb mennyi időnként szakad el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi időnként szakad el nálatok gumi?

Figyelt kérdés
mi fél éve vagyunk együtt és még sosem volt gondunk vele de most úgy néz ki kifogtunk egy hibásat és ez eléggé megrémisztett minket, mert sajnos nem vettük észre időben h a gumi csücske levált teljes mértékben és bennem maradt
2013. máj. 7. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sosse. Még az elején mert béna voltam egy elszakadt, de több éve nincs ilyennel gond.
2013. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a büdös életben nem szakadt még el...


túl vagyok vagy 2000 meneten...


nem értem ezt a sok gumikiszakadós kérdést...

2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekunk 2ev alatt most szakadt el eloszor, kicsit felek is emiatt,de remelem nincs baj ..
2013. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
korábban nekem sem volt soha gondom én is azt hittem h a többiek bénák ha elszakad nekik...de azért az nem hiszem h a mi hibánk ha konkrétan mintha levágták volna a végét leszakad, nem kilyukad vagy meghasad a csücske szó szerint levált
2013. máj. 7. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
vettetek surgossegi tablettat vagy valamit?
2013. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen bevettem utána. De most nem is az a kérdés hanem h ez mennyire valószínű már h ilyen előforduljon. Másnap délután mikor ültem a wcn akkor jött ki belőlem az a darab...nekem ez elég kiábrándító és félek h nagyon fogok szorongani ezután szex közben
2013. máj. 7. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen eset szoval nyugodj meg, ha jol van hasznalva akkor ez szinte alig fog elofordulni. Persze vannak selejtes darabok ..
2013. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A gumi akkor szakad el, ha rosszul használják. Elég durva teszteknek vetik alá őket, a gumi nem szakad el, hacsak...


hacsak el nem felejtitek kinyomni a levegőt a végéből.


Gondolj bele, hogy a gumi erősebb, mint felhámod. Ha a a hüvelyed nem szakad ki a dörzsöléstől szex közben, akkor a gumi sem fog. Amitől viszont kiszakad, az a légbubi a végében. Az ugyanolyan, mint azok a pukkantós zacskók, amin ilyen kis levegővel töltött hólyagok vannak. Azok is kidurrannak, ha összenyomod őket. Na ugyanez történik a gumival, ha légbubis marad.

2013. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem volt benne levegő. De akkor is csak kipukkadnia kéne nem pedig leszakadnia a végének...vagy? komolyan pont úgy nézett ki mintha lenyisszantották volna a végét
2013. máj. 7. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az simán lehetséges. A lufik is elég furán tudnak kipukkadni, van, hogy daranokra esnek, van hogy csak egy luk lesz. Az amit írsz, csak tovább erősíti, hogy ez bizony kidurrant, nem pedig a használattól elvásott, mert akkor olyasféle kopásnak kellett volna keletkeznie rajta, mint pl a kikopott nadrágon, táskán. Tehát el kellett volna vékonyodnia és egy hosszanti, kidörzsölt nyílásnak kellett volna keletkeznie.

Ehelyett egyértelműen eldurrant a teteje.


(A szélének meg mitől is kéne recésnek lennie, ez nem textil, a gumik szakadáskor is tudnak úgy kinézni, mintha vágták volna őket...)

2013. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!