Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? Most hatodikan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Most hatodikan kellene megjonnie a menstruaciomnak. Kb.10 napja mikor szeretkeztunk a parommal, elszakadt a gumi.

Figyelt kérdés
Ma reggel ugy ereztem hogy megjott, de mikor elmentem vecere, lattam hogy nem jott meg, de enyhen veres folyasom van . Ez mar par nappal ezelott is volt. Mi lehet ez? Terhes vagyok?
2013. máj. 4. 18:36
 1/7 anonim válasza:
még most ne szarj be ,majd 1-2 hét múlva kezdhetsz ezen gondolkozni.
2013. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
.......Na vajon, na vajon lehetsz-e terhes, ha kiszakadt a gumi? És na vajon, mi honnan tudnák hogy az vagy-e? Tehát drágám, minek kellett ezt itt megkérdezni? Vegyél tesztet, és megtudod.
2013. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sztem meg korai lenne tesztelni. Azert kerdeztem, hatha valaki volt ilyen helyzetbe.
2013. máj. 4. 18:39
 4/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Az ovszer akkor szakadt ki amikor fogamzokepes szakaszban voltal,szerintem kene egy terhessegi teszt.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván korai lenne, de ettől még mi nem tudunk neked segíteni. Ebből egyszerűen nem fogjuk tudni!
2013. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
de benned is ment el? vagy csak simán elszakadt? ha csak simán elszakadt, akkor ne aggódj..
2013. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jelentkezz be a nődokihoz, és vizsgáltasd meg magad.

De az is lehet, h csak amiatt késik, h ideges vagy,h teherbe estél-e.. ha megnyugszol, lehet, h meg is fog jönni. nekem is volt ilyen, pedig én tabit szedek.

2013. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!