Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlot ha szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlot ha szedni szeretne majdnem 18 éves barátnöm akkor mik a teendök? Ez benne lenne a kartatékban is? Mert titokba lenne csinálva mert annya nemtudja hogy már nem vagyunk szüzek

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

a majdnem 18 éves bnőd, aki sztem csak majdnem 16, menjen el a nőgyógyászhoz és irasson fel egy tablettát. ennyi.

ezt egyébként a szülővel meg kéne beszélni, mert csak ő tud segíteni ha bármi baj van, csak rájuk számíthattok.

2009. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább védekezzenek, minthogy ne...

elmész a nőgyógyászhoz, az sztk-ba. fedezi a tb. vidd el a tajkártyádat, jelentkezz be a nőgyógyászatra. bemész, elmondod mit szeretnél. a doki megvisgál, elküld vizeletvizsgálatra. utána visszamész a leletekért, a doki pedig felirja neked megfelelő gyógyszert sé elmondja a tudnivalókat azzal kapcsolatban.

2009. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszike de amugy meg februárban lessz 18! és szerinted baj lehetne vagy lenne belöle ha a szülöket kihagynánk ebböl?
2009. szept. 28. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell mennie nőgyógyászhoz, ő csinál egy rutin vizsgálatot (amúgy is menjen el, 18 éves korban azért már ajánlott) és felír egy gyógyszert. Kiváltjátok, kb 5000 FT lesz a három havi adag. Nem szükséges szülő engedélye, de én is úgy látom jónak, hogy ne hazudjon az anyukájának. Értesse meg vele, hogy 18 éves, már nem kisgyerek.
2009. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. bocsi a lehordásért. szóval szerintem egy 18 éves nőnek kéne olyan kapcsolatban lennie az anyjával hogy az ilyeneket megbeszéljék, és támogassa a lányát. az én anyukám 16 éves koromban elvitt a nőgyógyászhoz, mi mindent megbeszéltünk hogy szeretnék a párommal együtt lenni, és beleegyezett, inkább elvitt minthogy baj legyen.

pl ha a doki nem jó gyógyszert ír föl és bármi mellékhatása lesz, amitől a barátnőd rosszul érzi majd magát, vagy esetleg teherbeesik, akkor csak a szüleire számíthat ilyen esetben. a kapcsolatotokat is titkoljátok? szerintem nem normális hogy 18 évesen titkolja, hogy már nem szűz.

2009. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem járunk titokba már együtt vagyunk 6 honapja lassan ..de eléggé régiessek a szülei a mamájáék nevelik
2009. szept. 28. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
értem. hát figyelj az orvosnak be kell tartania az esküt, nem fogja továbbadni a dolgot. menjetek el a dokihoz gyógyszert iratni, és persze egy vizsgálatra a barátnődnek el kéne már mennie 18 évesen.
2009. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!