Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti szednétek tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szednétek tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé nagy problémám van... Kb 3 hónapja szakítottam a barátommal, pont akkor, amikor már pár napja elkezdtem a fogamzásgátlót... Most még mindig szedem, mert egyszer még újra összejöttünk aztán én szakítottam vele végleg. Közben a szervezetem már tök jól hozzászokott, semmi mellékhatás, semmi plusz súly, depresszió, pecsételés. Azonban egyre gyakrabban felejtem el pontosan bevenni (most láttam meg, hogy a vasárnapot elfelejtettem...), és anyumat is sajnálom, hogy 6300 Ft 3 hónapra a gyógyszer. A kérdésem pedig az lenne, hogy jobb döntés lenne, ha abbahagynám, vagy szedjem, hogy ne zavarodjon össze megint a szervezetem? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és köszönöm, hogy végigolvastad! :)

18/l


2013. ápr. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem inkább szedd, az a havi 2000ft nem sok, és ilyen korban már gyakrabban is szexelhetsz, az h jelenleg nincs barátod nem sokat jelent...;)
2013. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha lényegében nem használod semmire, akkor miért károsítanád vele tovább a szervezeted? Anyukád pénztárcájáról nem is beszélve...
2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az. szerintem is tedd le
2013. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van pasi a láthatáron, vagy nem tartod kizártnak, hogy összejössz valakivel akkor ne hagyd abba. Ha viszont egyedüllétre vágysz egy időre akkor hagyd inkább abba
2013. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Jah persze leteszi a tablettát utána mondjuk 3 hét múlva újra kezdi, mert találkozik egy fiúval, tééényleg sok értelme van...
2013. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tedd le.. jó lesz az még "későbbre "
2013. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Én nem vágyom magányra, ezután a kapcsolat után csak még több törődésre vágyom úgy érzem, és sokat tanultam belőle (pl tüntessem el a rózsaszín felhőket minél hamarabb egy új kapcsolatban :/), és ne higgyek el mindent.

Ment a zöld pacsi!

2013. ápr. 29. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd abba mert a fogamzásgátló nem egy kapcsolat függvénye. Ha meg fél év múlva újra kezded az még nagyobb megterhelés a szervezeted számára.
2013. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!