Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a probléma? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Miért nem tudunk óvszert használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom már tapasztalt ebben a témában ám én még szűznek tekintem magam (párszor már próbálkoztunk, de sosem sikerült igazán)

A probléma ott kezdődik, hogy amikor a barátom felrakja mindig elcsúszik az óvszer illetve elmúlik az erekciója (bár szerintem ez a két dolog ok-okozati kapcsolatban áll)

Utána olvastam és talán az lehet a probléma, hogy nem az aktus legelején rakja fel, hanem pár próbálkozás után, ez lehetséges?

További ötleteket is várok a probléma megoldására!

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2013. ápr. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Még tapasztalatlan ő is... Szerintem gyakoroljátok addig a dolgot, amíg nem lesz rajta rendesen az óvszer.Ne adjátok fel és eszetekbe se jusson csak azért nem védekezni,mert nem kényelmes.
2013. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő már jócskán benne van ebben az ügyben, tapasztalatlannak semmiképpen sem nevezném.
2013. ápr. 29. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy csak "pár próbálkozás után" kerül fel az óvszer???


Nem félsz, hogy terhes leszel?

Tudod, ha nem tartozol a szerencsések közé, akkor már az előváladékban lévő spermiumok elegendőnek bizonyulhatnak hozzá.


Egyébként is óvszerrel könnyebb átszakítani a szűzhártyát, már csak az extra síkosítás miatt is.


A barátod tapasztalt, de vajon az óvszerhasználatban is?

Kétlem.

Ha az lenne, nem lenne problémája azzal, hogy megtartsa az erekcióját.


Megoldás: gyakoroljon! De ne (csak) rajtad, hanem magában (is)!

2013. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom csak kamuzta, hogy tapasztalt. Különben nem dugdosná beléd a farkát először óvszer nélkül. Meg talán nem is csúszna le, mert nem lenne tiszta nedv a gumi alatt.

De az sem kizárt, hogy egyszerűen túl nagy rá. A felhúzás körüli bénázás meg zavarba hozza ezért lankad le.


Ez van amikor egy béna s*ggfej és egy naiv kis... egymásra talál XD

2013. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet fordítva próbálja az óvszert.


Vegyetek egy 12-es csomagot , és gyakoroljatok.


Én is ezt csináltam anno. Gyakorlatnak megteszi a legolcsóbb óbszer is.

2013. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!