Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérvétel nélkül fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérvétel nélkül fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, és kért vérvételt.. de én vagy 4-5 éve nem voltam, mert félek a tűtől..borzalmasan.. :S (ez valami fóbia) És mondták, hogy van egy olyan nőgyógyász aki nem kér vérvételt.. szerintetek ha úgy ír fel gyógyszert h nem kér vérvételt lehet belőle bajom? Nektek hogy volt? Tudom ,hogy lehet trombózisom meg még pár dolog, utána olvastam. De nem tudom magam rávenni sehogy se a vérvételre..
2013. ápr. 26. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Normális, lelkiismeretes orvos biztosan nem fog. Olyan fog, akinek csak az számít hogy kapja a számlára a gyógyszergyártótól a tabletta utáni juttatást. Viszont akkor utána ne csodálkozz ha ilyen-olyan problémáid lesznek.

Évente 1x csak kibírod azt a pár másodpercet, nem?

2013. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
tölem sose vettek vért emiatt.se magyaro-n se külföldön pedig jo néhany dokinal voltam mar!
2013. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Normális doki tényleg nem fog vérvétel nélkül tablettát írni neked.
2013. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A saját érdekedben kell elmenned, nem azért, mert a doki szemét. Fontos a májenzim is, meg igen, a trombózisra való hajlamod. Hidd el, ha kifekszel tőle, kórházba kerülsz, esetleg rosszat ír fel és az nem hat, és terhes leszel, sokkal nagyobb bajba kerülsz, mint egy tűszúrás. Nem hiszem, hogy ezt nem lehet felfogni.
2013. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párod, hogy kísérjen el. Én is rettegek a tűtől, de úgy, hogy elkísért és végig mondta a hülyeségeit, nem is volt annyira gáz, el se ájultam, pedig mindig el szoktam :)
2013. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal elájulok vérvételkor,mégis elmegyek évente a tabletta miatt, a saját érdekemben.Esetleg ha van rá lehetőség, kérd meg a nővért, h ne ülve,hanem fekve vegye le a vért.Úgy kisebb az esélye, hogy elájulsz.A legtöbb rendelőben van egy ágy, amire ilyenkor lefekhetsz.
2013. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2es vok! miért lettem le pontozva? nem mondtam h ne menjen el! én még nem is hallottam ilyenröl h ehhez vérvétel kell!soha nem mondta egy doki se..nyilvan a kisujjambol nem tudom kiszivni!
2013. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha trombozisod lesz tole, akkor meg majd napi legalabb 1x szurnod kell SAJAT MAGAD verhigitoval a korhazban. 1,5 honapig.
2013. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :) akkor felkeszulok ra es elmegyek valamikor :)
2013. ápr. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!