Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kell félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell félnem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap délután aktus közben elszakadt a gumi,és nem vettük észre csak a végén,ma délutánra már be is vette az eseményutánit (escapelle),elvileg a napokba kéne megjönnie a menzeszének,de szokott neki késni párnapot

mennyire kell ezek után aggódnunk?



2013. ápr. 25. 21:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én se vagyok nyugodt ő meg pláne nem azért kérdeztem rá itt,előtte utánanéztem a mellékhatásoknak stb.. de persze hogy inkább a tabi mellett döntött mint hogy lutrizzunk..
2013. ápr. 25. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:

21:54-es: Ele´g sok hülyeséget irsz, minek zavarod össze a kérdezöt?


"a vérzés a lényeg, ha az nincs meg, akkor terhes."


Ez nem igaz, attól hogy MOST, a 72 órás után nem jön meg neki esetleg, semmmi esély a terhességre. Mellesleg igen sok mindenkinek megjön a vérzése terhesség mellett is, szóval az sem biztos.


" te meg itt pattogsz magad miatt aggódva"


A kérdezö NEM maga miatt aggódik, hanem amiatt, hogy a BARÁTNÖJE terhes lesz, azaz föként a lány miatt.


"fogamzásgátlót most egy ideig tuti nem szedhet. csak a rendes menstruációt követően!"


EZT ne TE döntsd el, hanem egy szakorova dolga lenne!!!!


A kérdezönek: a barátnöd feltétlen menjen el nögyógyászhoz és kérjen töle tanácsot, hogy mikor kezdheti el a fogamzásgátlót szedni.

2013. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:) ment a zöld!
2013. ápr. 26. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!