Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utolsó előtti tablettám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó előtti tablettám beszedése után 2 óra múlva hánytam egy kicsit, a gyógyszert nem tudtam pótolni, mert akkor nem tartózkodtam otthon. A többi lent! Kellene félnem? Nagyon ideges vagyok

Figyelt kérdés

Másnap délelőtt lefeküdtem a barátommal, de a gumi kiszakadt. Utána rögtön mentem zuhanyozni, és amint hazaértem bevettem az utolsó szemet! Kellene félnem?

a tájékoztatóban láttam,h ha nem tudom pótolni és eltelik 12 óra,akkor a ne tartsak 7 napos szünetet,hanem szedjem tovább? Nagyon félek! Pedig kiegészítő védekezést is alkalmaztunk,de erre nem számítottunk,h kiszakad :SSS amúgy 3 éve szedek gyógyszert.


2012. ápr. 22. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj lesz, szedd tovább, ahogy a tájékoztató írja.
2012. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

ez kamu.

nemár, hogy ennyire hülyék vagytok.

gondolom nőgyógyász írta fel a tabit. meg nem olvastad el azt a k.va használati utasítást? hányás hasmenés esetén nem hatásos.

meg milyen fura, hogy pont akkor szakad ki amikor hánytál

meg ha 3éve együtt vagytok akkor is gumival védekeztek a tabi mellé???

ha nem kamu akkor bocsi..de nagyon annak tűnik

2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne tartsd meg a 7napos szünetet,hanem egyből folytasd a következő levéllel!
2012. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elolvastam a tájékoztatót és abba volt,h hányás hasmenés után nem hatásos, vegyem be a következő szemet. DE nálam nem volt ott a gyógyszer,így nem tudtam pótolni és ezért szexeltünk gumival. 3 éve vagyunk együtt,de egy doboz gumi mindig van ilyen esetre...valószínűleg régebbi volt a gumi,vagy a körmömmel felsértettem passz.
2012. ápr. 22. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor bocsánat, azt hittem valami 10éves szórakozik:D

de akkor elélvezett és utána húzta ki és láttátok,hogy kiszakadt?

2012. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen...ha pótoltam volna, vagy nem szakad ki,nem is félnék...csak a tájékoztatóba az van,hogy a 1. és 3. héten kockázatosabb és ezért félek. Rendesen szedtem meg már 3 éve...meg nem tudom,2 óra nem lett volna elég,hogy felszívódjon ( elvileg 1,5-2 óra alatt felszívódik, +1 óra ilyen "biztonsági idő.." )

és ha nem tartok szünetet, tovább szedem, akkor csak ilyen pecsételő vérzésre számítsak?

2012. ápr. 22. 17:44
 7/10 A kérdező kommentje:
miután észrevettünk egyből megtöröltem magam, meg nem is időzött el bennem, elment és pár másodperc múlva húzta ki...és nyomban letöröltem meg mentem mosdani :S
2012. ápr. 22. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi az esélye rá..én nem vennék be 72 órását mert óriási hormon adag.
2012. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
72 órásit tudom,h nem szabad bevenni, meg h a következő levél alatt egy ideig gumi csak félek:S
2012. ápr. 22. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:

a rossz hir az hogy mindegy mennyi idot idozott benned es az is hogy utana letorlted vagy kimostad magad, iagzabol ez nem segit. de ha jol tudom akkor a tablettaban van atfedes. ugy ertem hogy miutan kiszedted az elozot meg akkor is kicsi az eselye hogy teherbe essel. ugyanis egy bizonyos szintu hormon akkor is benned marad, az olyan hamar nem urul ki. es a vegere, azert nem olyan konnyu am teherbe esni, majd mikor gyereket szeretnel egyszer rajossz... :)


35F

2012. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!